Jessica Simpson on nikotiininätsudest sõltuvuses!

30 kommentaari
Jessica Simpson on nikotiininätsudest sõltuvuses!

Jessica Simpson on nikotiini närimiskummidest sõltuvuses, kuigi ei ole kunagi suitsetanud! Lauljanna Jessica Simpson rääkis Jay Leno saates, et nikotiininäts annab talle sama palju energiat kui kolm purki Red Bulli energiajooki! “Olen Nicorette närimiskummidest sõltuvuses. Ma just lava taga närisin ühe ja sülitasin oma veepudelisse,” räägib lauljatar, “Ma ei ole elus kunagi suitsetanud.

Jessica Simpson on nikotiini närimiskummidest sõltuvuses, kuigi ei ole kunagi suitsetanud!

Lauljanna Jessica Simpson rääkis Jay Leno saates, et nikotiininäts annab talle sama palju energiat kui kolm purki Red Bulli energiajooki! “Olen Nicorette närimiskummidest sõltuvuses. Ma just lava taga närisin ühe ja sülitasin oma veepudelisse,” räägib lauljatar, “Ma ei ole elus kunagi suitsetanud! Oma esimese Nicorette nätsu andis mulle mu hea sõbra ema. Ju ta arvas, et annab mulle tavalise närimiskummi,” naerab Jessica, kes jäi koheselt nikotiininätsu sõltlaseks, kuna see andis talle tohutult energiat.
“Ma närisin seda ning mul tekkis tunne, et mu suus toimuks nagu pidu. See oli nagu ilutulestik. Mulle tundus, nagu ma räägiksin sada kilomeetrit tunnis ning ma lihtsalt pidin teada saama, mis näts see selline on. Tuli välja, et see oli Nicorette… ning see andis mulle sama laksu, mis kolme Red Bulli joomine,” sõnas ta.

Buduaar.ee