Justin Bieber: ema võtab igal õhtul mult arvuti ära

46 kommentaari
Justin Bieber: ema võtab igal õhtul mult arvuti ära

Nooruke laululind Justin Bieber on nagu tavaline teismeline, kes vahetevahel pättuste eest koduaresti pannakse, kirjutab Showbizspy. Hoolimata sellest, et Justin on üks maailma kuulsamaid teismelisi, kohtlevad vanemad teda nagu tavalist teismelist. “Ma pean tavaliselt kella kümneks kodus olema ning mu ema võtab igal õhtul kell pool üksteist arvuti ära. Kuna me reisime palju, siis ema võtab mul ära asjad, mis mulle väga-väga meeldivad, nagu telefon ja arvuti,” sõnab 16aastane staar.  

Nooruke laululind Justin Bieber on nagu tavaline teismeline, kes vahetevahel pättuste eest koduaresti pannakse, kirjutab Showbizspy.

Hoolimata sellest, et Justin on üks maailma kuulsamaid teismelisi, kohtlevad vanemad teda nagu tavalist noorukit. “Ma pean tavaliselt kella kümneks kodus olema ning mu ema võtab igal õhtul kell pool üksteist arvuti ära. Kuna me reisime palju, siis ema võtab mul ära asjad, mis mulle väga-väga meeldivad, nagu telefon ja arvuti,” sõnab 16aastane staar.

Bieber on tunnistanud, et see tundub talle siiamaani kummaline, et ta nii kuulsaks on saanud. “See on natuke hullumeelne. Tulin Kanada väikelinnast ning nüüd saan maailmas ringi rännata ja teha seda, mis mulle meeldib,” sõnab ta. “Ma lihtsalt postitasin enda lõbuks videosid netti. Ma poleks kunagi uskunud, et see kõik teoks saab, niisiis ma ei unistanud sellest eriti.”

Buduaar.ee