Kas need pöörased ilunipid tõesti toimivad?

Kas need pöörased ilunipid tõesti toimivad?

Pidevalt ilmub kõiksugu uusi ilunippe ja trikke, mis tõotavad meiega imet teha. Ilmselt ei jõua enamik meist kõikide nippidega paraku sammu pidada, kui neis meie jaoks just midagi väga löövat ei peitu. 

Pidevalt ilmub kõiksugu uusi ilunippe ja trikke, mis tõotavad meiega imet teha. Ilmselt ei jõua enamik meist kõikide nippidega paraku aga sammu pidada, kui neis meie jaoks just midagi väga löövat ei peitu. Täna toome teieni neli pöörast nippi, mis tunduvad tõepoolest nii veidrad, et need peab juba ainult seetõttu järele proovima! Kusjuures väidetakse, et need hullumeelsed nipid tõepoolest toimivad! Nüüd tekib küll veel suurem huvi katsejäneseks hakata. 

 

1. Beebipuuder puhastab juukseid

Kui peaks juhtuma, et sul napib aega korralikuks duši all käiguks ning parasjagu ei ole ka kuivšampooni käepärast, siis ära heida meelt, kuna räägitakse, et beebipuuder pidavat kogu töö šampooni eest ära tegema. Selleks piserda beebipuudrit oma pealaele, see aitab imendada liigsed õlid ning annab juustele otsekohese värske ja puhta hinguse. Selleks, et puuder välja ei jääks paistma, viimistle pealagi meigipintsliga!

 

2. Maasikas paneb hambad läikima

Võib tunduda veidrana, kuid maasikate hõõrumine vastu oma hambaid muudab nad läikivamaks ja säravamaks. Peale seda tegevust loputa suu hoolikalt veega. Maasikate nippi võiks harrastada oma hammastel mitte rohkem kui kaks korda nädalas.

 

3. Majonees niisutab juukseid

Kui juhtub, et enam ükski toode vannitoast ei suuda niisutada sinu kuivi juukseid, siis tuleb abi otsida võibolla hoopiski köögist. Sea sammud oma külmiku suunas ja siruta käsi majoneesi poole, kuna just see toode võib olla sinu juuste elupäästja! Määri korralik kogus majoneesi täispikkuses oma juustesse, lase mõjuda paar minutit ja pese põhjalikult. 

 

4. Kuum piprakaste paneb juuksed paremini kasvama

See on küll midagi ennekuulmatut, kuid põhjus, miks antud meetod juuksekasvu edendada tõotab, peitub selles, et pipar soodustab vereringlust pealael. See omakorda tähendab aga seda, et meie juusked on varustatud suurema koguse hapniku ja toitainetega, mis tagab neile ka tugevama kasvu. 

Mida arvad sina sellistest ilunippidest, julgeksid katsetada? 

 

Allikas: www.1mhealthtips.com