Kas Scarlett Johansson on ennast opereerida lasknud?

Entertainmentnews kirjutab, "Ära kunagi ürita midagi halba ütelda 23-aastase Scarlett Johanssoni kohta. Ta annab su otsejoones kohtusse!"

Entertainmentnews kirjutab, "Ära kunagi ürita midagi halba ütelda 23-aastase Scarlett Johanssoni kohta. Ta annab su otsejoones kohtusse!"

US Weekly kirjutas hiljuti, et Scarlett Johansson on teinud iluoperatsiooni, millega ta üldse rahul ei ole. Tegelikkuses aga ei ole Scarlett rahul kõigi nende valedega, mis alusetult liikvele lastakse ning ta plaanib ajakirja kohtusse anda. Noorel näitlejannal on lausa isiklik tiim. Tema heaks töötab agent, manager, jurist ning publitsist, kes suhtleb tema asemel ajakirjandusega ning teeb talle vajalikku reklaami. Ma ei hakka ülesse lugema koduabilisi, eratreenereid ning teisi nõustajaid, sest nende kohta ametlik info puudub aga tavaliselt ühel sellise taseme staaril on igasugu abilisi hulgi. Praegu IMDb listis 67. kohal platseeruv näitlejanna kasutab advokaadibüroo Barnes, Morris, Mark, Yorn & Levine juristi Kevin Yorni teenuseid.

Tema reklaamiagent Marcel Pariseau ütles ajakirjale OK! , et US Weekly esikaanelugu "A-List Nip/Tuck", milles väidetakse, et Scarlett on teinud ninalõikuse on häbiväärne, solvav ning avalikult laimav fabritseering mis pole ka kuidagi tõestatud. "US Magazine pole ka arusaadavatel põhjustel täpsustanud kus, millal ja kelle poolt operatsioon on tehtud, sest seda polegi kunagi olnud. Ajakiri olevat teinud kahetsusväärse ja haleda loo kasutades lihtsalt kahte täiesti eri aastal, eri valguses ning erineva meigiga tehtud fotot ning siis väites, et "eksperdi arvamus" on see, et Scarlett on teinud operatsiooni, mis aga pole tõsi." teatab Marcel.

Scarlett on suheldes meediaga olnud alati väga otsekohene ning nüüd ta tunneb et ta oleks nagu eksitanud ning ninapidi vedanud oma fänne ning tööandjaid. Nüüd ta tunnebki, et on lausa sunnitud sündmustele ametliku käigu andma. Ise arvab ta ka nii, et kõikidest Hollywoodi tüdrukutest on just tema kõige naturaalsema välimuse- ja väljanägemisega.

Artiklit, millest jutt käib näed SIIT, eks igaüks otsustab ise, mida usub, mida mitte.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/