Kati ja Peeter: Kroonika tegi sääsest elevandi

Taas kord on kollane meedia õhumulli üles puhunud, et paremini ajakirja müüa. Tänane Kroonika väidab, et Buduaari üritusturunduse juhil Kati Tootsil on suhe Filmimehe produtsendi Peeter Järvelaiuga.

Taas kord on kollane meedia õhumulli üles puhunud, et paremini ajakirja müüa. Tänane Kroonika väidab, et Buduaari üritusturunduse juhi Kati Tootsi uus peika on Filmimehe produtsent Peeter Järvelaid.  Kuigi kõik osapooled lükkavad uudise ümber, leiab ajakiri siiski, et neil on rohkem infot selle kohta kui asjaosalistel.
Kuna tegu on kahe isikuga, kes on otseselt Buduaariga seotud, siis  leiame, et meie kohus on ümber lükata igasugused kuulujutud Peetri ja Kati armusuhtest. Peeter on Buduaari ammune koostööpartner ( Filmimees toodab Buduaari telesaadet) ja sõber, antud pilt on pärit Buduaari viimasest puhkusereisist Kanaaridele. See, et töökaaslased peol kõrvuti istuvad ja inimesed sõbralikult juttu ajavad, ei tähenda veel, et tegu on flirtimise või armusuhtega. Nii Kati kui Peeter ütlevad kui ühest suust, et Kroonika tegi taas kord sääsest elevandi ja loodavad, et järgmises Kroonika numbris ilmub vabandus kuulujuttude levitamise eest.

 

/Marie Kekki/