Kirurginoata rasvaimu – efektiivne ja valutu

Kirurginoata rasvaimu – efektiivne ja valutu

Kas nõustud, et rasvaimu on üks hirmutavama nimega protseduure? Muidu võiks ju täitsa proovida, aga lõikus ja valu ei ole kohe üldse meeltmööda? Enam ei pea pringid reied ja sale kõht selliste ebamugavuste pärast vaid unistuseks jääma, sest uudne lahendus on mittekirurgiline rasvaimu!

Kas nõustud, et rasvaimu on üks hirmutavama nimega protseduure? Muidu võiks ju täitsa proovida, aga lõikus ja valu ei ole kohe üldse meeltmööda? Enam ei pea pringid reied ja sale kõht selliste ebamugavuste pärast vaid unistuseks jääma, sest uudne lahendus on mittekirurgiline rasvaimu!

Tallinna kesklinnas asuv laserravi kabinet Silkyway pakub keerulise nimega protseduuri – kavitatsiooniline liposaktsioon. Keeruka termini taga peituv täiesti uudne protseduur tähendab meetodit nahaaluse rasva sidekoe mõjutamiseks, mis on niivõrd efektiivne, et seda võib võrrelda kirurgilise rasvaimuga. Seepärast võibki protseduuri täie õigusega nimetada mittekirurgiliseks rasvaimuks.

Mittekirurgiline vs kirurgiline rasvaimu
Peamised erinevused nende kahe meetodi vahel ongi mittekirurgilise variandi valutus ja ohutus. Protseduuri tehakse ultraheliga ning pärast seanssi ei vaja sa mingisugust taastumisperioodi. Kirurgilise rasvaimu läbinud patsiendid kogevad kõige sagedamini paistetust, valu ja sisselõigete kohad võivad eritada vedelikku. Tööle saab naasta alles pärast nädalast taastusaega. Mittekirurgilise meetodi valimisel jäävad sellised ebameeldivused ära, kuid peab rõhutama, et pooltel klientidel jääb nahaaluse rasvakoe sisse palju lõdval kujul fibroosset sidekude – nahk on lotendav ja väljaveninud. Tõeliselt hea tulemuse saavutamiseks oleks vajalik ka RF-lifting protseduur, mis pinguldab kudet ja nii ei pea üleliigset nahka kirurgiliselt eemaldama. Kavitatsioonilise liposaktsiooni protseduur on kiire, efektiivne ja eelkõige ohutu. Tegu on suurepärase alternatiiviga kirurgilisele rasvaimule – ei mingit valu ega ebamugavusi.  

Kuidas see töötab?
Meetod toimib kavitatsiooniefekti põhimõttel. Kavitatsiooniefekt tekib rasvarakkudes kindlal ultrahelisagedusel (28–40 kHz). Mikromullikesed tekivad ja lõhustuvad ultrahelilaine mõjul vedelas keskkonnas. Nende lõhkemisel tekib hüdrodünaamiline laine, mis lõhub rasvarakkude membraani, mille sisu valgub rakkudevahelisse ruumi ja väljub seejärel loomulikul viisil läbi lümfisüsteemi. Ultrahelilained on fokusseeritud nahaalustesse kihtidesse ja tänu sellele toimub rasva valikuline lõhustumine, mis ei kahjusta teisi lähedalasetsevaid kudesid – väikesi artereid, veene ja lihaseid. Protseduuri eeliseks on ka see, et meetod mõjutab eelkõige suuremaid rasvarakke, mis on peamised süüdlased tselluliidi tekkimisel. Neid rakke mõjutades saabki tselluliidist jagu!  

Milleks ja kellele?
Rasvaladestusi saab ravida kõhul, külgedel, puusadel, tuharatel, seljal, kätel, säärtel ja ka reitel. Samuti on võimalik korrigeerida paljudele naistele ja ka meestele meelehärmi tekitavat topeltlõuga. Kui oled kunagi lasknud teha kirurgilist rasvaimu, kuid pole protseduuriga rahule jäänud, saab kavitatsioonilise liposaktsiooniga defektseid tagajärgi eemaldada. Mittekirurgiline liposaktsioon ei sobi rasedatele ja ka imetavatele emadele. Samuti on vastunäidustused maksa- ja neeruhaigused, immuunsussüsteemi häired, lahtised haavad ja nahavigastused, 1. tüübi insuliinisõltuv diabeet, emaka müoom, rasvavahetuse ja vereringehäired ning kroonilised infektsioonhaigused. Oluline on ka meeles pidada, et tegu ei ole kõigest lihtsalt meetodiga kiireks salenemiseks. Tähtis on ka meetodi paindlikkus oma figuuri korrigeerimisel, sest erinevalt pikkadest ja tüütutest dieetidest saad valida konkreetseid kehapiirkondi, mida soovid korrigeerida. Lisaks on nüüd võimalus võidelda ülemäärase rasvaladestusega kohtades, mis muudele meetoditele ei allu.  

Tulemused kohe
Protseduuri tulemus on nähtav kohe pärast esimest seanssi ning see võimendub järgnevate päevade jooksul. Ühe seansiga on võimalik väljutada kuni 15 kuupsentimeetrit rasva ning talje ümbermõõtu võib selline kogus vähendada 3–8 cm. Püsiva tulemuse jaoks on seanssi siiski korrata vaja ning korduste arv sõltub rasvaladestuste paiknemise mastaapsusest. Pärast kehaosa töötlemist on rasva kogunemine sellesse konkreetsesse piirkonda äärmiselt raske. Protseduur kahandab mõlemaid – sinu mõõtmeid ja ka kaalu. Teadupoolest on rasvkude üsna kerge, kuid suure ruumalaga. Seepärast on eelkõige märgatav ümbermõõtude vähenemine. Loomulikult ei tasu unustada, et kauni figuuri saavutamine ja säilitamine nõuab ka aktiivset elustiili ja tasakaalustatud menüüd. Kavitatsiooniline rasvaimu võib olla suurepärane abimees kehakuju korrigeerimisel, kuid püsivate tulemuste nimel pead ka ise oma panuse andma.  

Mittekirurgilisest rasvaimust ja muudest protseduuridest uuri lähemalt www.silkyway.ee. Silkyway laserravi kabinet asub Viru keskuses 4. korrusel. Telefon 5692 4100 ja e-posti aadress info@silkyway.ee