Kõik vajalikud ilutooted leiad Mylook’ist!

Kõik vajalikud ilutooted leiad Mylook’ist!

MyLook OÜ avas Eesti ilutoodete maaletoojate veebikataloogi, mis koondab ühte erinevates  jaemüügikanalites pakutavate kvaliteetsete juukse- ja kehahoolduse, parfümeeria ja muude kaubamärkide toote- ja kampaaniainfo.  Mylook tootevalik on suur – alustades Tigi, Joico ja Cutriniga ning lõpetades Wella, Matrixi ja Sebastiani juuksehooldustoodetega. Mylook’ist leiad lisaks veel palju kehahooldustooteid ja kõike, mida läheb vaja kauni soengu tegemiseks.       

MyLook OÜ avas Eesti ilutoodete maaletoojate veebikataloogi, mis koondab ühte erinevates  jaemüügikanalites pakutavate kvaliteetsete juukse-ja kehahoolduse, parfümeeria ja muude kaubamärkide toote- ja kampaaniainfo. 

Mylook tootevalik on suur – alustades Tigi, Joico ja Cutriniga ning lõpetades Wella, Matrixi ja Sebastiani juuksehooldustoodetega. Mylook’ist leiad lisaks veel palju kehahooldustooteid ja kõike, mida läheb vaja kauni soengu tegemiseks. 

Otsustamise lihtsustamiseks ootab külastajaid personaalne nõustamine. Saab tutvuda teiste kasutajate hinnangute ning teemakohaste artiklite ja nõuannetega. MyLook.ee on parim koht, kus ennast salongides ja kauplustes käimise asemel pakutava infoga  kurssi viia. 

MyLook.ee veebipoest on võimalik tellida tooted otse koju või kontorisse  üle Eesti. Tööpäevadel enne 10:00 esitatud tellimused jõuavad kliendini juba järgmisel päeval DPD kullerteenusega. Tasuta kohaletoimetamine rakendub ostudele alates 500 kroonist.

Külasta meie veebipoodi www.mylook.ee kohe ja leia endale või sõbrannale sobiv jõulukink!

Vaata Mylook tutvustavat videot allpool!