Kristi Lumera – Buduaari uus kaalulangetaja!

Kristi Lumera – Buduaari uus kaalulangetaja!

Uus sügis toob Buduaar.ee veergudele uue blogipidaja Kristi Lumera, kes valiti välja ligi 100 Buduaari kaalulangetajaks kandideerinud naise seast ning kes hakkab lugejatega jagama oma suure muutuse teekonda. Kristi on 26aastane tallinlanna, oma igapäevatöös on ta seotud lastega. Alati rõõmsameelne uus Buduaari kaalulangetaja Kristi kaalub praegu 90kg ning meie ühine plaan on viia Kristi 2011. aasta suveks  bikiinivormi. See tähendab vähemalt 20kilogrammist kaalukaotust.

Kõik me teame ja armastame Innat – Tartu tüdrukut, kes eelmisel sügisel Buduaaris kaaluvõitlust alustas ja nüüd sale ja sportlik välja näeb. Uus sügis toob Buduaar.ee veergudele uue blogipidaja Kristi Lumera, kes valiti välja ligi 100 Buduaari kaalulangetajaks kandideerinud naise seast ning kes hakkab lugejatega jagama oma suure muutuse teekonda. Kristi on 26aastane tallinlanna, oma igapäevatöös puutub ta kokku lastega. Alati rõõmsameelne uus Buduaari kaalulangetaja Kristi kaalub praegu 90kg ning meie ühine plaan on viia Kristi 2011. aasta suveks  bikiinivormi. See tähendab vähemalt 20kilogrammist kaalukaotust.

Kes Kristi täpsemalt on, miks ta kaalub 90kg ja kuidas hakkab Kristi kaal langema, sellest kõigest saate lugeda juba septembri alguses, sest siis liitub Kristi ametlikult meie kaalujälgimise programmiga. 

Buduaar tänab kõiki, kes kirjutasid. Tahaksime väga kõiki aidata, aga välja sai valida vaid ühe inimese. Loodame, et Kristi teekond on inspiratsiooniks ja abiks paljudele teistele ning lubame, et suuremaid ja väiksemaid kaalulangetamise projekte on sel aastal veelgi tulemas.

 

Marge Rahu