Kui suur tundub liiga palju, vali väiksem ja looduslikum!

Kas juba teadsid, et prantsuse looduskosmeetika meigibränd Couleur Caramel pakub ka küünelakkide kollektsiooni, sest prantslaste arvates ei ole ükski meigikollektsioon täiuslik, kui see ei sisalda ka küünelakke!

Küünelakipudel on väike, armsake ja praktiline 4 ml, et kappi ei koguneks liiga palju pudelikesi, millest pool kasutamata jääb. Väike pudelike on ka mugav reisides, sest kaalub vähe ja võtab vähe ruumi.

100% loodusliku küünelaki tootmine ootab veel leiutajat, aga Couleur Carameli küünelakk on siiski nii looduslik kui üks kvaliteetne küünelakk üldse olla saab ehk parabeenivaba, tolueenivaba, formaldehüüdi- ja kampolivaba. Valikus on mitmeid erinevaid värvitoone, nii matte kui ka pärlendavaid ja sädelevaid. Küünelakk kuivab väga kiiresti, alla 1 minuti ja on suurepärase vastupidavusega.

Täiuslikuma vastupidavuse saamiseks soovitame kanda küünelaki alla tugevdava aluslaki Couleur Caramel hardening base, mis suurendab nõrkade ja rabedate küünte vastupidavust ja aktiveerib küünte kasvu.

Küünelaki püsivuse suurendamiseks kasuta kahefunktsioonilist küünetugevdajat Couleur Caramel double-use coat. Võid kasutada seda enne küünte lakkimist ja pärast küünelaki pealekandmist.