Kuidas teha ideaalseid “kõhupilte”?

6 kommentaari
Kuidas teha ideaalseid “kõhupilte”?

Raseduse jäädvustamine fotodele on kaunis kunst, mille jaoks suisa nõuandedki olemas, et tähtis fotografeerimispäev tõrgeteta sujuks.

Raseduse jäädvustamine fotodele on kaunis kunst, mille jaoks suisa nõuandedki olemas, et tähtis fotografeerimispäev tõrgeteta sujuks.

Ajastus
Niinimetatud kõhupilte võiks olenevalt kõhu kasvamise kiirusest teha raseduse keskpaigas – siis näeb naine enamasti kõige armsam välja. Raseduse alguses pole veel, mida pildistada, ja lõpukuudel võivad lisanduda igasugu vaevused, mis ei lase fotodel särada. Parimaks peetakse seitsmendat raseduskuud.

Värvid
Kui su partner sinuga koos fotodel on, valige harmoneeruv riietus. Nii tulevad pildid kaunid ja kokkukõlavad. See ei tähenda, et peaksite olema täiesti üht värvi, kuid mingid elemendid võiksid teie rõivastust siduda. Samuti soovitatakse vältida suuri mustreid.

Lihtne joon
Jälgi, et pildistamise fookuses oleks rasedus ja kasvav kõht, mitte sinu ehted, suurejooneline taust või mõni muu teisejärguline teema.

Mida sa soovid?
Uuri enne pildistamist teiste kõhupilte ja vaata, mida sa soovid enda piltidel näha. Räägi sellest fotograafile. Jäta meelde poose, mis eriti meeldivad. 

Võttepaik
Kas soovid pilte teha toas või õues, kas eelistad loomulikku valgust? Räägi kõigest oma fotograafile, et ta oskaks välja valida parimad paigad pildistamiseks. 

Kodutöö
Enne, kui fotograafi välja valid, uuri, mida ta varem teinud on. Ära raiska oma aega ja raha kellegi peale, kes pole oma töös osav või kelle käekiri sulle ei meeldi. 

Lõõgastu
Ära mõtle pildistamise vältel ainult sellele, kas kõik on ikka perfektne. Lõõgastu, muidu on piltidelt hiljem näha, kui pinges sa olid. Keskendu rasedusele ja lapseootusele.

Allikas: AllWomenStalk