L´ORÉAL PARIS esitles esmakordselt Eestis uut geeniteadusel põhinevat nooruse koodi!

L´ORÉAL PARIS esitles esmakordselt Eestis uut geeniteadusel põhinevat nooruse koodi!

3. märtsil restoranis Gianni esitles L´ORÉAL PARIS esimest innovatsioonisarja “Youth Code” ehk “Nooruse Koodi”, mis on kortsudevastane naha nooruslikkust taastav näohooldus. Kohal olnud endine Kosmeetikute Liidu esinaine Külliki Piatechy sõnul peitub naha nooruslikkuse saladus spetsiaalsetes ‘taastumisgeenides’, mis aitavad nahal pärast kahjustumist taastuda. “Kui näiteks noore inimese nahk taastub peale öö läbi üleval olemist 6 tunniga siis juba küpsem ja üle 30-aastane nahk vajab selleks vähemalt 30 tundi”, ütles Külliki.  

3. märtsil esitles  L´ORÉAL PARIS restoranis Gianni esimest innovatsioonisarja “Youth Code” ehk “Nooruse Koodi”, mis on kortsudevastane naha nooruslikkust taastav näohooldus.

Kohal olnud endine Kosmeetikute Liidu esinaine Külliki Piatechy sõnul peitub naha nooruslikkuse saladus spetsiaalsetes ‘taastumisgeenides’, mis aitavad nahal pärast kahjustumist taastuda. “Kui näiteks noore inimese nahk taastub peale öö läbi üleval olemist 6 tunniga, siis juba küpsem ja üle 30-aastane nahk vajab selleks vähemalt 30 tundi”, ütles Külliki.

L´Oreal Paris esindaja Merike Tali rääkis, et vananedes naha ‘taastumisgeenide’ töö aeglustub – tekivad väsimusmärgid, kortsud muutuvad sügavamaks ning jume tuhmub.

Peale 10aastast geeniteaduslikku uuringut on välja töötatud uus Youth Code sari, mis sobib ideaalselt kiire elustiiliga naistele, kelle näonahk reedab aktiivse elustiili sümptomeid – stress, väsimus, kortsud, tuhmunud jume.

Uus Youth Code’i näohooldussari põhineb patenteeritud Pro-GenTM tehnoloogial, mis on välja töötatud naha taastumisvõime parandamiseks ja loomuliku nooruslikkuse koodi taastamiseks. Sarjas on naha nooruslikkust taastav kortsudevastane päevakreem, silmaümbruskreem ja kontsentraat, kõik ca 249 kr.

 

Eesti kauplustele jõuab hooldussari alates 11. märtsist (Tallinna, Tartu Kaubamajas, ILU poodides, Selveris ja Stockmannis).