LAPSEOOTEL KRISTINA PÄRTELPOEG pidi tüütu probleemiga silmitsi seisma

LAPSEOOTEL KRISTINA PÄRTELPOEG pidi tüütu probleemiga silmitsi seisma

Blogija Kristina Pärtelpoeg, kes peagi saab esmakordselt emaks, seisis silmitsi äärmiselt häiriva probleemiga. Nimelt ütles naine, et keegi, kes elab temast täpselt korrus kõrgemal, trambib igal varahommikul kella kuue ajal oma korteris ringi ja need sammud olevat niivõrd kärarikkad, et Kristina ei saa magada.

Olles mitu nädalat probleemiga kimpus ja nähes, et see niisama ära ei kao, tegi Kristina sellest postituse oma Instagrami kontole ning küsis oma jälgijate arvamust.

Kristina tõdes, et ta ei julge ülemise naabriga rääkima minna, sest ta on niivõrd närvis ja häiritud sellest hommikusest trampimisest, et ta kardab, et ei suuda oma emotsioone kontrollida ja asi võib inetult lõppeda. “Ma ei tea, kas see on naine või mees, aga ma kardan, et kui ma sinna lähen oma jutuga, et palun ärge trampige hommikul kell kuus, siis ta võib ärrituda ja öelda mulle, et ma sealt jalga laseks. Ma kardan, et ma siis virutaks talle, sest ma olen nii närvis,” kurdab ta.

Elukaaslane Siim pakkus aga välja, et kingiks äkki naabrile sussid. 

Kristina jälgijad soovitasid naisel siiski üles naabriga rääkima minna ja seda ta lõpuks ka tegi. Õnneks oli tegemist viisaka meesterahvaga, kes lubas edaspidi hommikul vaiksemal sammul ringi kõndida ning palus vabadust, et oma trampimisega teiste und häiris.

Loodetavasti sai probleem nüüd ka jäädavalt lahendatud.