LOKID vajavad ERIHOOLDUST!

LOKID vajavad ERIHOOLDUST!

Igale lokkis juustega inimesele tuleb tuttav ette olukord, mil oma juukseid on täiesti võimatu läbi kammida või juuksed tunduvad sõrmede all õnnetult karedad.

Lokkis juuste puhul peaks kasutama spetsiaalselt lokkis juustele loodud juuksehooldusvahendeid (šampoonid, palsamid, viimistlusvahendid), sest lokkis juuksed vajavad tavalisest tunduvalt rohkem niisutust. Pestes pead vale šampooniga, ei saa juuksed piisavalt niisutust ning selle tagajärjel need ongi kuivad ning kahused.

Goldwelli DualSenses Curly Twist sari pakub just õiget hooldust Sinu lokkis juustele.

Curly Twist šampoon niisutab ja puhastab ning lokid jäävad vetruvad ja elastsed. Palsam aga veel peale niisutamise veel parandab kammitavust ning annab elastsust. Spraypalsamgi niisutab rohkelt lokke hooldades juuksepinda ning toob esile loki kauni kuju.

Tähelepanuväärne on ka see, et DualSenses sarja palsam teeb oma töö korralikult ära juba vaid 1 minutiga.

Mida on, seda tuleb rõhutada! Lokkide esiletoomiseks on Goldwellil ka spetsiaalsed viimistlusvahendid.

Twist Around lokivedelik värskendab ja annab lokile kerge kuju ja hoidmise, vormib lokke ja laineid. Ei jäta juukseid kõvaks. Sisaldab UV-filtrit ning kuumakaitset.

Dynamic Loop annab kiharatele läiget ning elastset vetruvust, modelleerib, niisutab taltsutamatuid lokke ning annab neile kauni kuju.

Curl Kick on geel moekate, kauakestvate ja tugevate lokkide tegemiseks. Eraldab kiharad ja lained ning toob loki kuju esile. Silub turris juuksekarjad.

Just Sinul võivad olla maailma kaunimad kiharad!

Goldwelli lokitooted müügil: Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamajas, ILU poodides, Mylook.ee-s ja kõigis hästivarustatud juuksurisalongides.

Kõiksugu kasulikku infot veel www.goldwell.ee.

Toimetas: Janeli Salumets