Looduskaunis kohas, Tallinna lähedal mõnus Primalend puhkekeskus

Looduskaunis kohas, Tallinna lähedal mõnus Primalend puhkekeskus

Kui soovite perekonna või sõpruskonnaga kaunis Eesti looduses puhata, siis tulge Primalend puhkekeskusesse. Tallinnast 30 km kaugusel Viljandi maanteelt sisse keerates asuvad looduskaunis kohas mugavad ja hubased majakesed ja suur terrassiga saun. Primalend puhkekeskuses on puhkemaja ja 1 saunamaja, kus kokku saab majutust kuni 48 inimest.

Kui soovite perekonna või sõpruskonnaga kaunis Eesti looduses puhata, siis tulge Primalend puhkekeskusesse.

Tallinnast 30 km kaugusel Viljandi maanteelt sisse keerates asuvad looduskaunis kohas mugavad ja hubased majakesed ja suur terrassiga saun. Primalend puhkekeskuses on puhkemaja ja 1 saunamaja, kus kokku saab majutust kuni 48 inimest.

Samuti võimaldab avar territoorium võimaldab telkida suurel platsil või leida endale privaatsem nurgake. Telkimiskohti on ligikaudu 20. Telkija leiab dušširuumi ja WC saunamajast.

Aktiivse spordi pooldajad saavad nautida võrkpalli ja jalgpalli. Soovi korral on võimalus rentida paate ja vesijalgrattaid, kalapüügivahendeid ja „Segway“ liiklemisvahendeid.

.

Primalendi puhkekeskus on ideaalne koht erinevate ürituste läbiviimiseks, olgu need siis firmapeod, suve- ja talvepäevad, seminarid, koolitused, pulmad, sünnipäevad või lastepeod. Avaral territooriumil on võimalik ka telkida. Soovitame küsida alati personaalset pakkumist.

Tule lõõgastu, puhka ja lõbutse kas üksi, terve pere või sõpruskonnaga. Oleme avatud aasta läbi.

Raplamaa, Loone küla, Kohila vald, Jõe. Vaata lisa www.primalend.ee

Info ja broneeringud

tel 509 8659

e-post: primalend@hot.ee