MILLISED ON SUURIMAD ERINEVUSED hingesugulase ning elukaaslase vahel?

MILLISED ON SUURIMAD ERINEVUSED hingesugulase ning elukaaslase vahel?

Alustame sellest, et kes on üldse hingesugulane? Hingesugulane on inimene, kes on sinu hingega seotud ja seepärast saab ta sinu hinge ühel või teisel moel muuta ning mõjutada. Kui oled õppetunni kätte saanud, siis lähevad teie teed tõenäoliselt lahku. Elukaaslane on sõber ja seltsiline, kellele saab loota ja kes sulle turvatunnet pakub. Elukaaslast võid sa jäägitult usaldada. Sellises suhtes on armastus ja austus vastastikuselt võrdsed ja olete teineteise vajadustega stabiilselt kursis.

Alustame sellest, et kes on üldse hingesugulane? Hingesugulane on inimene, kes on sinu hingega seotud ja seepärast saab ta sinu hinge ühel või teisel moel muuta ning mõjutada. Kui oled õppetunni kätte saanud, siis lähevad teie teed tõenäoliselt lahku. Elukaaslane on sõber ja seltsiline, kellele saab loota ja kes sulle turvatunnet pakub. Elukaaslast võid sa jäägitult usaldada. Sellises suhtes on armastus ja austus vastastikuselt võrdsed ja olete teineteise vajadustega stabiilselt kursis. Kuid millised on kõige suuremad erinevused hingesugulaste ning elukaaslaste vahel? Siin on neist kõige olulisemad!

1. Hingesugulasega seob sind tugev spirituaalne side. Tunned, justkui oleksid teda terve oma elu tundnud. Elukaaslase puhul on oluline vastastikune atraktiivsus ja huvide ning väärtuste kooskõla. 

2. Hingesugulasega koged pidevalt deja vu hetki. Elukaaslasega naudite teineteist hetkes, seda koos oma erinevuste ning sarnasustega. 

3. Hingesugulasega olles tunned, justkui ta suudaks igat sinu mõtet lugeda. Elukaaslane pole aga selgeltnägija ning sarnaneb pigem parima sõbraga. 

4. Hingesugulased teavad, et suhe pole igavene, kuid nad teavad ka seda, et armastust tuleb suhte ebastabiilsusest hoolimata nautida. Elukaaslane tahab suhet pidevalt arendada: koos luuakse perekond, abiellutakse – kõike seda selleks, et suhtele rohkem kindlust anda. 

Mõnikord vajame enda kõrvale hingesugulast, teinekord hoopiski elukaaslast! Kumba sina enda kõrval näha sooviksid?

higherperspectives.com