Mis muusikat kuulab Elizabeth Taylor?

Mis muusikat kuulab Elizabeth Taylor?

Kui meie vanavanemad ei tea, mis on internet või Mp3, siis Elizabeth Taylor käib ajaga vägagi kaasas ning tal on olemas isegi iPod, kirjutab Showbizspy. Kleopatra osatäitja ning kunagi oma iluga mehi niitnud näitlejanna Elizabeth Taylor on väga kaasaegne inimene. Ta surfab netis, suhtleb Twitteris ning kuulab iPodiga muusikat. Aga mis muusikat auväärne naine kuulab? “Hakkame just mu iPodi laadima. Palusin sekretäri mind natukene aidata. Mul on seal peal Andrea Bocellit, Enyat, Susan Boyle’i ja loomulikult mu suure armastuse Michael Jacksoni laule,” räägib 77aastane naine, keda paljud tahavad enneaegselt maha matta.   

Kui meie vanavanemad ei tea, mis on internet või Mp3, siis Elizabeth Taylor käib ajaga vägagi kaasas ning tal on olemas isegi iPod, kirjutab Showbizspy.

Kleopatra osatäitja ning kunagi oma iluga mehi niitnud näitlejanna Elizabeth Taylor on väga kaasaegne inimene. Ta surfab netis, suhtleb Twitteris ning kuulab iPodiga muusikat. Aga mis muusikat auväärne naine kuulab? “Hakkame just mu iPodi laadima. Palusin sekretäri mind natukene aidata. Mul on seal peal Andrea Bocellit, Enyat, Susan Boyle’i ja loomulikult mu suure armastuse Michael Jacksoni laule,” räägib 77aastane naine, keda paljud tahavad enneaegselt maha matta. “Nii paljud on mind juba maha matnud. Elus on palju tähtsamaid asju kui minu tervis,” jutustab ta ning väidab tungivalt, et on siiamaani tugeva tervise juures.

Buduaar.ee