Iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat rääkisid Uudised.ee-le, milliseid lubadusi on nad alanud 2019. aastaks endale andnud. "Ma peaksin vist rohkem reisima hakkama. Ma olen natukene liiga palju tööd teinud, ausalt öeldes," sõnas Õhtulehe veebi loovjuhina töötav Saagim. "Või teine võimalus... Me oleme kaalunud, et läheme poliitikasse ja hakkame Eestit muutma paremaks, ilusamaks, loodussõbralikumaks," kergitab Anu saladuseloori, milliseid plaane nad koos Reet Härmatiga teinud on. Kui reporter sõnab, et valimised on juba 2 kuu pärast ning arvatavasti on Reet ja Anu juba hiljaks jäänud, siis vastab Reet, et küll nad jõuavad. "Iluhoolikud jõuavad kõike," heidab ta.
Franz Raver — FOTO: Siiri Kumari Ilu ja Mood Tartu disainer tõi Antoniuse moeetendusel lavale perekonnaloo ja küsimuse: kas kõige jätkusuutlikum rõivas on see, mis on säilinud 90 aastat?
Uku Jürjendal — FOTO: Joosep Ints Eesti elu FOTOD JA VIDEO: Meie kodumaa kangelane Uku Jürjendal alistas Soome meistri
STAR FM Grillfestil Pärnus — FOTO: All Media Eesti Lahedat lugemist Star FM kogus Grillfestil heategevusliku loteriiga rekordilise summa