Mis on sugaring?

Iga naine teab, et kui mitte igasugused teised kehaosad, siis vähemalt jalad peavad alati siledad ja pehmed olema. Selle saavutamiseks on erineivad rohkem ja vähem valulikke viise. Siin tutvustame teile üht uuemat – sugaringi.
Kõige levinum viis on lihtsalt vastavalt vajadusele harvemini või tihemini raseerida. Kuid see on tülikas ja ebamugav.

liisi@buduaar.ee


Iga naine teab, et kui mitte igasugused teised kehaosad, siis vähemalt jalad peavad alati siledad ja pehmed olema. Selle saavutamiseks on erineivad rohkem ja vähem valulikke viise. Siin tutvustame teile üht uuemat – sugaringi.Kõige levinum viis on lihtsalt vastavalt vajadusele harvemini või tihemini raseerida. Kuid see on tülikas ja ebamugav, uued karvatüükad kipuvad kiiresti naha alt välja tikkuma ning nahk muutub kuivaks. Palju parem oleks ju kui mingi ühe protseduuriga saaks karvadest pikemaks ajaks lahti. Selleks ongi vahatamine. Kuid see on valulik ja ärritab nahka.


Seepärast tutvustamegi teile nüüd ühte uut meetodit, mis on neist mõlemast variandist parem. See on sugaring. Sugaring on iidne Egiptusest pärit vahend ebameeldivatest karvadest lahti saamiseks. Selle mõtlesid välja kohalikud naised, sest ka sealses kultuuris oli sile nahk au sees.
Sugaring sarnaneb tegelikult vahatamisele, sest ka selle protseduuri käigus määritakse sulle kleepuvat massi jalgade peale, kaetakse ribaga ja tõmmatakse siis ära. Kuid sugaring erineb selle poolest et ta ei ole nii valulik kuna kinnitub karvade külge ja mitte naha. Sarnaselt vahatamisele on sugaringi positiivseteks külgedeks kiire ja tõhus protseduur samuti ajapikku vähendab see karvakasvu ja muudab karvad hapramaks ja õhemaks.
Samuti on olemas sugaringi kodutooteid, et ei peaks iga kord salongi minema. Ning hõlpsasti saab seda ka ise looduslikest vahenditest valmistada.


Head katsetamist kõigile!