Miss Kristina Karjalainen pettis oma kallimat: see oli kohutav

Miss Kristina Karjalainen pettis oma kallimat: see oli kohutav

Tänapäeva ühiskonnas on petmine üpriski tavaline nähtus ning sellest tulevalt on ka lahkuminekuid rohkem kui näiteks viiskümmend aastat tagasi. Ahvatlusi on palju ning sinna pole midagi parata! Kui üldiselt peetakse mehi patuoinasteks, siis tegelikult petavad ka naised! Miss Kristina Karjalainen on üks neid naisi, kes tunnistab ausalt, et ta on oma kallimat petnud ning kahetseb seda halvamaiguga mälestust siiamaani.

Tänapäeva ühiskonnas on petmine üpriski tavaline nähtus ning sellest tulevalt on ka lahkuminekuid rohkem kui näiteks viiskümmend aastat tagasi. Ahvatlusi on palju ning sinna pole midagi parata! Kui üldiselt peetakse mehi patuoinasteks, siis tegelikult petavad ka naised!

Miss Kristina Karjalainen on üks neid naisi, kes tunnistab ausalt, et ta on oma kallimat petnud ning kahetseb seda halvamaiguga mälestust siiamaani.

Kristina tõdeb, et petmise taga on alati mingi põhjus, ent sellegipoolest ei õigusta see petmist. “Mina petsin oma kallimat ning kahetsesin seda tegu kohe, isegi sel hetkel, mil ma seda tegin, tundsin end kohutavalt. Ma ei teagi, miks see juhtus, küll aga olen ma sellest mälestusest õppinud – kui sa tunned, et sa tahad kellegi teisega koos olla, siis lõpeta oma senine suhe ära. Petmisel ei ole mingit mõtet, see teeb ainult haiget,” tõdeb Kristina.

Blondipäine kaunitar tõdeb, et teda ennast petetud ei ole. “Vähemalt nii palju, kui ma ise tean, siis jah, minu eelnevad kallimad ei ole minuga suhtesoleku ajal kellegi teisega koos olnud,” nendib Kristina.

Kas võõra naise või mehega flirtimine on petmine? Mida Kristina üldse peab petmiseks? “Osaliselt võib petmiseks pidada juba seda, kui sa mõtled sellele ja kaalud seda. Suudlemine ja kõik sealt edasi on minu jaoks petmine ja see ei ole aktsepteeritav,” tunnistab ta.

Kristina nendib, et ta ei läheks mitte kunagi välja mehega, kes on juba suhtes. “Naised peavad kokku hoidma ja mina ei suudaks küll minna kohtama mehega, kes ei ole vaba ja vallaline. See oleks ebaaus tema elukaaslase suhtes ja selline käitumine on üleüldse taunitav.”

Karin Karu