Nipp: hüvasti jalakarvad, tere seksikad jalad

Nipp: hüvasti jalakarvad, tere seksikad jalad

Ilmad on piisavalt soojad, et lühemaid kleite ja seelikuid kanda ning see tähendab, et jalakarvad peavad eemaldatud olema! Tavaliste raseerijatega on sageli see mure, et need kriimustavad nahka ning vahel võib endale kogemata isegi sisse lõigata ja seda ei taha keegi. Ideaalne oleks, kui jalakarvad saaksid ilusti aetud ja samas jääks nahk mõnusalt niisutatud  – nii, et jalgu eraldi enam kreemitama ei peaks. Ja muidugi võiks see koduste vahenditega soodsalt saavutatav olla. 

Ilmad on piisavalt soojad, et lühemaid kleite ja seelikuid kanda ning see tähendab, et jalakarvad peavad eemaldatud olema! Tavaliste raseerijatega on sageli see mure, et need kriimustavad nahka ning vahel võib endale kogemata isegi sisse lõigata ja seda ei taha keegi.

Ideaalne oleks, kui jalakarvad saaksid ilusti aetud ja samas jääks nahk mõnusalt niisutatud  – nii, et jalgu eraldi enam kreemitama ei peaks. Ja muidugi võiks see koduste vahenditega soodsalt saavutatav olla. 

Mis on see lihtne nipp, mida proovida tasub? Vastus: oliivõli!

Järgmine kord kui raseerijaga jalakarvu ajad, kasuta raseerimisvahu asemel oliivõli, sest see niisutab tunduvalt paremini, on looduslikum ning jätab mõnusa aroomi. Tänu oliivõli kõrgele rasvasisaldusele võid kindel olla, et nahk ei saa kriimustada.

Proovi ja anna teada, mida sina sellest nipist arvad!

 

Buduaar.ee