Noorusliku ja ilusa naise 6 salanippi

Noorusliku ja ilusa naise 6 salanippi

Teatud vanuseni ei mõtle naised kortsudest ega muust sarnasest, ent kui aastaid on kogunenud rohkem kui 25, tuleb hakata oma naha ja välimuse eest rohkem hoolt kandma, sest vaid nii on võimalik ka 50aastaselt nooruslik välja näha! Kui sa soovid ka paarikümne aasta pärast nooruslik välja näha, siis on allpool välja toodud 6 punkti mõeldud just sulle!

Teatud vanuseni ei mõtle naised kortsudest ega muust sarnasest, ent kui aastaid on kogunenud rohkem kui 25, tuleb hakata oma naha ja välimuse eest rohkem hoolt kandma, sest vaid nii on võimalik ka 50aastaselt nooruslik välja näha!

Kui sa soovid ka paarikümne aasta pärast nooruslik välja näha, siis on allpool välja toodud 6 punkti mõeldud just sulle!

1. Hoolitse oma kaela, dekoltee, õlgade ja käte eest.

Lisaks sellele, et sa kreemitad oma nägu, tuleb kindlasti hooldada ka kaela, dekoltee ja õlgade piirkonda. Lisaks ära unusta käte kreemitamist. Nendele piirkondadele tekivad kortsud kiiremini ning paljude naiste puhul saab tema kaela või dekoltee järgi õige vanuse ära arvata. Kui sa soovid noorem välja näha, siis ära jäta neid kehapiirkondi hooleta.

2. Ära viibi liiga palju otsese päikese käes.

Päike kuivatab nahka ning muudab meid vanemaks! Praegu sa sellest aru ei saa, ent sellegi poolest tuleks juba täna päikesega ettevaatlik olla, sest ühel hetkel on lihtsalt liiga hilja. Mõistlikum on kortse ennetada, kui hiljem vaeva näha, et neid siluda. Alati tuleb kasutada päikesekaitsekreemi ning otsest päikest võiks pigem vältida! Moes on loomulik ja õrn jume!

3. Pese oma nägu hommikul ja õhtul.

Meik tuleb igal õhtul maha võtta ning seda tuleb teha ettevaatlikult, mitte hõõrudes. Sinu näonahk vajab hoolitsust ning vatipadjaga tugevalt hõõrudes tekitad sa ise oma nahale ärritust. Puhasta, niisuta ja hoia oma nahka! Ka hommikul tuleb nahka pesta, sest padjapüürile kogunevad bakterid, mis võivad poore ummistada ja aknet põhjustada!

4. Maga piisavalt.

Uni on oluline! Isegi kui sa tunned, et sa ei ole väsinud, siis 7-8 tundi ööpäevas on vajalik sinu organismile, et ta saaks välja puhata. Ka nahk tahab puhkust, sest just une ajal toimub naharakkude uuenemisprotsess! Kui sa ei lase oma nahal puhata, tekivad kortsud kiiremini.

5. Joo piisavalt vett.

Vesi on niivõrd oluline, et seda lihtsalt ei saa mainimata jätta! Organism vajab puhast vett, et ainevahetus saaks normaalselt toimida, et naha niiskustase oleks tasakaalus ning energiat jaguks. 

6. Söö vitamiinirikkaid toite.

Marjad, puu- ja köögiviljad on ääretult olulised ja kõige parem oleks neid süüa toorelt! Suvisel ajal tasub kindlasti iga päev marju süüa, värsket salatit teha ning puuvilju magustoitudesse lisada!

Allikas: Health.com