Noorusliku ja särava näonaha 3 ilunippi

3 kommentaari
Noorusliku ja särava näonaha 3 ilunippi

Särav, hooldatud ja terve näonahk kaunistab igat naist ning just sel põhjusel tuleks oma nahale ka piisavalt tähelepanu pöörata. Kevadisel ajal vajab meie nahk rohkelt vitamiine ja korralikku puhastust, et suvepäikesele rõõmsalt vastu minna.  Kui ka sina soovid, et sinu nahk oleks säravam ja nooruslikum, siis tasub sul kindlasti lugeda allpool olevaid lihtsaid soovitusi: 

Särav, hooldatud ja terve näonahk kaunistab igat naist ning just sel põhjusel tuleks oma nahale ka piisavalt tähelepanu pöörata. Kevadisel ajal vajab meie nahk rohkelt vitamiine ja korralikku puhastust, et suvepäikesele rõõmsalt vastu minna.

Kui ka sina soovid, et sinu nahk oleks säravam ja nooruslikum, siis tasub sul kindlasti lugeda allpool olevaid lihtsaid soovitusi: 

1. Tarbi vitamiinirikkaid puu- ja köögivilju.

Praegusel ajal on poodides värske kraami valik üsnagi nukker, seega tasub eelistada külmutatud marju, puuvilju ja köögivilju. Kõige parem on muidugi ise külmutatud marju süüa, kuid sobivad ka poes müüdavad. Külmutatud toodetel on vitamiinid säilinud ning just seetõttu tulekski neid julgelt tarbida. Miks mitte teha külmutatud maasikatest ja vaarikatest üks mõnus smuuti – lisa sinna banaan, jogurtit, chia-seemneid ja kosutav jook ongi valmis. Siinkohal võiks lisandina proovida ka toorkakaod, kookoshelbeid ja goji-marju.

2. Tarbi kvaliteetset kohvi!

Kvaliteetsetest kohviubadest jahvatatud kohvi joomine aitab nahka noorena hoida ning vähendab pigmendilaikude teket. Kevadel ja suvel, mil päike on eriti tugev, võiks tassi espresso’t päevas kindlasti juua. 

3. Turguta oma nahka välispidiselt!

Looduslikud näomaskid aitavad nahka puhastada ning muudavad jume taas kauniks ja säravaks. Ideid kodusteks näomaskideks leiad allpool:

Kreeka jogurti-munavalge näomask on siin

Mee, munavalge ja Kreeka jogurti näomask on siin

Avokaado-meemask on siin

Allikas: health.com