NÕUA KVALITEETI!

NÕUA KVALITEETI!

Iseenesestki mõista, et kui iluteenuse eest raha välja käia, tahetakse saada ka kvaliteetset teenust. Muidu võiks ju kodus ise enda kallal tasuta mökerdada.

Mõned nõuanded Goldwellilt, mida inimene juuksurit külastades võiks tähele panna ning endale nõuda:

  • Küsi juuksurilt, milliste värvidega ta Sinu juukseid värvib, millega peseb ja viimistleb. Las ta põhjendab kasutatavate toodete omadusi ja võimalusi. 

Nõua oma juuksurilt vaid kvaliteetseid tooteid! Milleks raisata raha, kui salongist väljudes tunned end samamoodi, mis kodus ise mässates.

Miks kasutada Goldwelli professionaalseid juuksevärve >>

  • Kui juuksur ei taipa rääkida, siis palu juuksurilt ise näpunäiteid kodus juuste eest hoolitsemiseks ning soovitusi salongitoodete kaasaostmiseks. Juuksuris saavutatud kaunis tulemus säilib eelkõige professionaalseid juuksehooldustooteid edasi kasutades.

Tutvu Goldwelli juuksehooldustoodetega>>

  • Sa väärid parimat teenindust. Las juuksur teenindab Sind sama hoolivalt kui oma sõpra.

Hea juuksur on tark juuksur. Mida rohkem juuksur seletab sulle lahti tooteid või mida ta hetkel sinu juustega teeb, annab sulle soovitusi sinu paremaks väljanägemiseks, seda pädevam ta on oma töös! Kui vähegi võimalik, kuula tasuta õpetussõnu professionaali suust!

NÕUA KVALITEETI!

Goldwelli toodetega töötavad SALONGID.

Goldwelli  tooteid müügil: Tallinna Kaubamaja, Saaremaa Kaubamaja, Tartu kaubamaja, ILU poed (Tallinn, Tartu Pärnu), mylook.ee, hästivarustatud salongid.

Toimetas: Janeli Salumets