ÕIGE juuksehooldus vastavalt vanusele!

ÕIGE juuksehooldus vastavalt vanusele!

Aeg lendab! Vastavalt vanusele muudame me ka vahendeid  tervise, naha ja ka juuste eest hoolitsemiseks.  

 

Miks peab vanuse muutudes juuksehooldusesse korrektiive tegema?

 

Kui inimene on noor, siis tema rakud uuenevad kiiresti. Aastatega raku uuenemine aeglustub ja samuti muutub ka hormonaalne tasakaal. Kuna juuksed on osa meist, siis mõjutab kõik see karva tihedust, juukse elastsust ja väljanägemist.

Goldwelli nõuanded juuksehoolduseks vanusegrupiti:

Teismeeas kipuvad noored väga tihti juukseid pesema, kasutades selleks ka  rasvaste juuste šampooni, kuid see võib rikkuda nende peanaha loomuliku pH taseme. Rasvaste juuste šampooni võiks kasutama hakata alles siis, kui hommikul pestud juustega õhtul välja minna ei ole enam esteetiline. Kui inimene on harjunud juukseid pesema iga päev, peaks ta valima šampooni, mis oleks
madala pH tasemega, lõhna- ja säilitusainetevaba. Ideaalne selleks on Goldwelli DualSenses Sensitive šampoon ja kord nädalas samast sarjast sügavpuhastav šampoon. Kui tegu on kõõmaprobleemiga, sobib hästi DualSenses  Anti-Dandruff šampoon
.

Väga hästi sobib õrnaks pesuks ka Inner Effect Calming šampoon. Seda võivad kasutada ka lapsed ja allergikud. (Ei sisalda ühtegi lõhna, värvi ega säilitusainet.)

Hiljem, noorena ja keskeas, peaks inimene lähtuma eelkõige sellest, kas tal on jäme või peenike juuksekarv, kas juus on värvitud või lokitud. Näiteks värvitud juustele on  DualSenses sarjas vastavalt karva jämedusele eraldi tooted – šampoonid, palsamid ja maskid.

Pikkade juustele  võib soovitada Inner Effect Resoft sarja tooteid. Need sisaldavad külluslikult lipiide, mis muudavad juuksed pehmeks, elastseks ja läikivaks. Poisipeale või peenele karvale sobiks Inner Effect Repower  tooted. Need sisaldavad hulgaliselt proteiine, mis parandavad juuksekarva struktuuri, annavad kohevust, hea hoidvuse ja läike.

Aastate möödudes muutub juus kuivaks ja kaotab elastsuse, seepärast oleks soovitav neid hooldada näiteks Inner Effect Resoft või Color Glow IQ sarja toodetega. Viimane sisaldab ka Q10-t,  mis võitleb vabade radikaalidega, andes sellega juustele lisaks elastsust ja pehmust. Selles sarjas on erinevad tooted vastavalt triibutatud, blondidele või värvitud juustele.

Kasuta  DualSenses -25% PAKKUMIST! 

Goldwelli juuksehooldusvahendid müügil: Tallinna Kaubamaja Ilumaailm, ILU poed (Tallinn, Tartu, Pärnu), Saaremaa Kaubamaja, mylook.ee   , hästivarustatud juuksurisalongid.

Toimetas: Janeli Salumets