ORIFLAME: Looduslik hooldus Sinu nahale

Su nahk on kaotanud elujõudu ning on tekkinud esimesed kortsukesed? Lahenduseks on uus kuiva küspe naha hoolduseks loodud Rose Hip näohooldussari. Selles sarjas sisaldub nahka taaselustav ja kuiva küpset nahka kosutav kibuvitsamarja ekstrakt. Kibuvitsamari on vanast ajast tuntud oma kasulikke toimete poolest: ta on rikastatud rasvhapete, parkainete, makro- ja mikroelementidega (raud, magneesium, kaalium, vask, räni, jne.) ja C-vitamiiniga, kusjuures 100 grammis kibuvitsamarjades sisaldub sama palju C-vitamiini, kui näiteks 5 kilos sidrunites.

Kosmeetikas kasutatakse kibuvitsamarja ekstrakti naha vigastuste ning naha vananemise puhul. See võimas ekstrakt regenereerib nahka, taastab lipiidibarjääri, kaitseb nahka kuivuse ja niiskuskao eest.

Alusta igapäevast näohooldusprotseduuri Rose Hip taaselustava näopuhastuspiimaga, mis puhastab nahka ja eemaldab jumestuse. Seejärel värskenda nahka Rose Hip taaselustava näoveega – see eemaldab jumestuse jäägid. Kui nahk on kreemitamiseks ette valmistatud, kanna nahale niisutav ja pehmendav Rose Hip taaselustav näokreem. Et Su silmad oleksid värsked ja säravad, kasuta Rose Hip taaselustavaid silmapadjakesi. Nad niisutavad nahka ja vähendavad silmaaluseid turseid. Parema tulemuse saavutamiseks hoia padjakesed enne kasutamist külmkapis.