PEOMEIK peab loomulikult särama!

PEOMEIK peab loomulikult särama!

Prantsuse looduskosmeetika meigibrändi COULEUR CARAMELI valikust leiad palju erinevaid võimalusi, kuidas peol värske ja särav välja näha ja ennast hästi tunda.

Proovi näiteks GLITTER-sära (Hind 16,55 eur), mis on tõeliselt multifunktsionaalne toode ja mida võid kanda lauvärvide peale, põsesarnadele, dekolteele, juustesse, õlgadele…. ehk kuhu parajasti vaja.

Talvisest Limited Edition kollektsioonist leiad musta ja pruuni glitter silmapliiatsi (Hind 11,20 eur/tk), millega annad säravatele silmadele viimase lihvi.

Ära unusta ka meie sädelevaid huuleläikeid (Hind 17,64 eur), näiteks Sparkling foam nr. 815 ja Cosmopolitani auhinna võitnud Terre Caramel päikesepuudrit (Hind 25,80 eur). Talvise kollektsiooni päikesepuuder on originaalse retro disainiga pakendis, ilus ja armas kingitus ka Jõuluvana kingikotti.

Ja kes soovib jätta silmad tagasihoidlikumaks, siis huuled võib ikka teha flirtivalt punaseks näiteks huulepulgaga nr. 244 Matrioscka red.

Tallinna Kaubamaja ilumaailmas küsi julgelt Couleur Caramel jumestuskunstnikku Helenit, kes aitab hea meelega erinevate toodete valikul ja proovimisel ja tutvustab erinevaid meikimisvõimalusi ja nippe.