RETSEPT! Kim Kardashiani ilunipp teeb sinu jumega imet

RETSEPT! Kim Kardashiani ilunipp teeb sinu jumega imet

Suvine päike, tuul ja rannas viibimine muudavad näonaha kuivaks ning kergesti ärrituvaks, mis tähendab, et nahk vajab turgutust. Parim ja lihtsaim viis oma näonahale uus hingamine anda, on teha looduslik näomask, mis niisutab, muudab naha värskeks ja säravaks.  Siinkohal tasub proovida Kim Kardashiani kodust näomaski – jah, ka see staar võtab vahel ette koduseid näoprotseduure! 

Suvine päike, tuul ja rannas viibimine muudavad näonaha kuivaks ning kergesti ärrituvaks, mis tähendab, et nahk vajab turgutust. Parim ja lihtsaim viis oma näonahale uus hingamine anda, on teha looduslik näomask, mis niisutab, muudab naha värskeks ja säravaks.

Siinkohal tasub proovida Kim Kardashiani kodust näomaski – jah, ka see staar võtab vahel ette koduseid näoprotseduure! 

Kim Kardashiani lemmiknäomask koosneb vaid kolmest koostisosast ning see muudab naha siidiselt pehmeks ja klaariks.

Vaja läheb: kaks supilusikatäit naturaalset jogurtit, pool avokaadot ja lusikatäis kvaliteetset mett! 

Sega kõik koostisosad ühtlaseks massiks ja kanna eelnevalt puhastatud näole. Hoia maski 20 minutit ning pese leige veega maha. Seejärel kreemita nägu tavapärase kreemi või näoõliga.

Nipp: lisa sellele retseptile peotäis jahvatatud kohvi ning saad kooriva toimega näomaski, mis eemaldab nahalt ka surnud rakud. Sellisel juhul hoia maski peal 10-15 minutit ning pese maha väga ettevaatlikult, et nahk kahjustada ei saaks!

 

Allikas: stylecaster.com