Saladus sinu geenides !!!

Saladus sinu geenides !!!

UUS AJAJÄRK nahahoolduses…otse GEENITEADUSEST!

UUS YOUTH CODE Sinu nooruslikkuse saladus on peidus sinu geenides.

Avasta see!

ESIMENE NOORUSLIKKUST TAASTAV*  KORTSUDEVASTANE NAHAHOOLDUSSARI, MIS ON LOODUD KIIRE ELUTEMPOGA NAISTELE, ET VÕIDELDA KORTSUDE, TUHMUNUD JUME, VÄSIMUSMÄRKIDE VASTU.

Tänu YOUTH CODE nahahooldusele saab nahk tagasi noorele nahale iseloomulikud jooned – nahk on siledam, puhanud ja särav. Nahk suudab kiiremini taastuda, omandades noore naha elujõu.

Youth Code’i sarja revolutsiooniline koostisosa – patenteeritud Pro-Gen™ tehnoloogia – on välja töötatud naha taastumisvõime parandamiseks ja loomuliku nooruslikkuse koodi taastamiseks (nähtavad tulemused 4 nädala pärast, 52 naise hinnang, kasutades päevakreemi 2 korda päevas). Teist revolutsioonilist koostisosa – adenosiini – on juba kaua tuntud kui ühte DNA koostisosadest, kuid nüüdseks on kindlaks tehtud, et sellel on rakkude funktsioneerimisel väga oluline roll. Adenosiin aeglustab vananemisilmingute teket ja tal on intensiivne kortsuvastane toime.

Sarjas on naha nooruslikkust taastav kortsudevastane päevakreem, silmaümbruskreem ja kontsentreeritud seerum, kõik 249eek.

* silmnähtav noorendav toime