Silu aja märgid oma silmadest

LIFT EXPERT vananemisvastane silmahooldus

Aeg ei ole ilule parim sõber. Isegi kõige säravam pilk võib järsku tuhmuda, sest vanusega silmaümbrusnahk kaotab pingsuse, silmanurkadesse ilmuvad kortsud ja teised vananemise märgid. Lisaks annab väsimus endast märku tursetena. Pakume Sulle suurepärast lahendust kahetoimelise, intensiivse silmahoolduse näol, mis kaotab tursed silmaümbruse õrnalt nahalt ja jätab laugudele tunde, nagu oleks neid tõstetud.

Lift Expert vananemisvastane silmahooldus
Taastav, trimmiv ja tõstva efektiga hooldus lõtvunud laugudele, mis sisaldab kapseldatud retinooli ja Bio-Spring™ tehnoloogiat. Lift Expert silmahooldus trimmib silmaümbrusnahka, muudab vananemise märgid vähemmärgatavaks

ÜKS HOOLDUS – KAHEKORDNE EFEKT
Läbimurdeline hooldus Lift Expert tagab silmalaugudele tõstva efekti (liftingu) ning eemaldab tursed silmade alt. Ülemise silmalau nahk muutub pingsamaks ja elastsemaks, seda oleks nagu „tõstetud“. Silmade ümbrus näeb välja värskem ja puhanum.

KAPSELDATUD RETINOOLl (A VITAMIIN)
See komponent aktiveerub ainult pärast kreemi pealekandmist, mis takistab retinooli oksüdeerimist. See tagab veelgi efektiivsema võitluse kortsude vastu ning naha elastsus paraneb.

  • Jääb tunne, nagu oleks silmalauge „tõstetud“ – 83% efektiivne*
  • Silmaalune nahk tundub pingevaba, tursed on kadunud – 81% efektiivne*
    * Hinnang peale 2-nädalast kasutamist. Tarbijatena testitud 97 naise poolt, vanuses 40+.
  • www.oriflame.ee