SINU juuksed nagu FILMISTAARIL!

SINU juuksed nagu FILMISTAARIL!

Kuidas on Catherine Zeta-Jones`il nii ilusad kohevad ja läikivad juuksed?

Vaid vähesed on õnnistatud loomulikult nn heade juustega. Tavaliselt peab ka ise juuste hooldamisele rohkem rõhku panema ja pingutama selle nimel, et juuksed superkenad välja näeks.

Nii ka staaride puhul. Üks on aga kindel. Enamik staare  kasutavad professionaalseid juuksehooldusvahendeid nagu ka näiteks Goldwellil pakkuda on.

Catherine Zeta-Jones`i moodi juuste saamiseks:

*Alusta juuste värvimisest ainult professionaalsete juuksevärvidega, sest nendega saavutad soovitud värvitulemuse ja maksimaalse värvisära.

Goldwelli värve kasutavad salongid >>

*Värvi hoidmiseks kasuta kodus vaid spetsiaalselt värvitud juustele loodud tooteid. Goldwellil on selleks ColorGlow IQ sari, kus leiab omale sobiva nii värvitud, triibutatud kui blondeeritud juuste omanik.

Loe artiklit, kuidas juuksevärv kauem püsiks SIIT.

*Kohevuse  lisamiseks juustesse kasuta volüümitooteid. DualSenses Volume sari on selleks ideaalne. Garanteeritud kohev tulemus! Kui aga soovid lisaks volüümile ka oma juustele  värvikaitset, siis Sinu õige valik on                      Inner Effect RePower sarja tooted.

*Suurepärased säravad juuksed saad ColorGlow spraypalsameid kasutades või siis viimistledes läiget andvate toodetega. Goldwellil on lausa eraldi läikesari Brilliance. Igaühele midagi – lakid, vahud, vahad, sprayd.

Ka Sina võid välja näha nagu filmistaar!

Goldwelli tooted müügil Tallinna, Tartu ja Saaremaa Kaubamajas, ILU poodides, Mylook.ee-s ja juuksurisalongides.

Veel huvitavat informatsiooni  www.goldwell.ee

Toimetas: Janeli Salumets