Sügis oma värvide-mänguga!

Sügis oma värvide-mänguga!

Sügis oma värvidemänguga annab inspiratsiooni igale stiilsele naisele. Buduaarile andis stiilinõu moeka veebipoe Ooolala.ee tegevjuht Nadim Taoubi.

Sügis oma värvidemänguga annab inspiratsiooni igale stiilsele naisele. Buduaarile andis stiilinõu moeka veebipoe Ooolala.ee tegevjuht Nadim Taoubi.

„Sügisilma ei maksa karta, see annab just fantastilise võimaluse katsetada erinevate aksessuaaride ja põnevate värvikombinatsioonidega.
Jahedama ilma puhul võiks rõhuda elegantsele salli ja kinnaste kombinatsioonile – naiselike nahk- või seemiskinnastega sobib klassikaline, tagasihoidlikum sall, näiteks kašmiirist. Kelmikamate kootud sõrmikutega võib kombineerida suuremat ja pikemat salli, mis loob õrna ja boheemlasliku meeleolu, eriti kombineerituna romantiliselt hooletu soenguga.

Pariisi tänavatel näeb tihti naturaalsetes toonides riietust – beež, kastanpruun, mereväesinine ja muidugi must. Kuna sügis võib linnatänavatel olla pisut üksluine, annavad naturaalsetele toonidele värvi juurde just aksessuaarid või üks fookuses olev rõivaese. Kindlasti võiks investeerida kvaliteetsesse mantlisse – eriti stiilne on geomeetrilise mustri või silmapaistva värvitooniga frentš-mantel. Naturaalset värvitooni mantlit saab rõhutada laia vööga.

Ühtlasi ei tohiks karta halba ilma, tuleb õppida vihmas tantsima! Trendikas vihmavari on põneva mustriga ning sobib kokku ülejäänud aksessuaaridega. Eriti head on vutlarisse mahtuvad vihmavarjud, mida kiire elutempo juures hea käekotti pista. Vihmavari võiks olla koti ja kingadega kokkusobivas stiilis või täiesti omaette aksessuaar. Eesti ilmade puhul tuleb kindlasti investeerida ka headesse jalanõudesse. Madalad kingad on jälle in, eriti hinnas on kvaliteetsed ja erilise disainiga kummisaapad. Nende puhul võib julgelt värvide ja mustritega katsetada. Mugavad ja kvaliteetsed nahkjalatsid on samuti kindel valik.

Eestlannad on väga osavad kombineerijad – sügise märksõnaks ongi osavalt miksitud rõivad ja aksessuaarid. Naturaalsetes toonides kostüümile annavad värvilised ja originaalsed aksessuaarid väga palju juurde. Julgust katsetamisel!

Trendikaid aksessuaare sügishooajaks leiab Ooolala.ee veebipoest. Ooolala.ee on eksklusiivne interneti ostukeskkond. Saage Ooo-liikmeks, küsige kutset SIIT