SUHTEDRAAMA: TAYLOR SWIFT jäeti elus esimest korda maha!?

SUHTEDRAAMA: TAYLOR SWIFT jäeti elus esimest korda maha!?

Maailma kuumim popstaar Taylor Swift ja tema näitlejast kallim Tom Hiddleston läksid lahku enne kui suhe tõsiseks minna jõudis, ent kumb osapool suhtele punkti pani? Kui esialgu räägiti Hollywoodi kuluaarides, et Taylor oli see, kes Tom’i maha jättis, siis mehe sõbrad väidavad, et lugu on hoopis teine.

Maailma kuumim popstaar Taylor Swift ja tema näitlejast kallim Tom Hiddleston läksid lahku enne, kui suhe tõsiseks minna jõudis, ent kumb osapool suhtele punkti pani? Kui esialgu räägiti Hollywoodi kuluaarides, et Taylor oli see, kes Tomi maha jättis, siis mehe sõbrad väidavad, et lugu on hoopis teine.

Ühelt poolt kõlavad jutud, et Tom soovis koos Tayloriga Emmy auhindade gala punasele vaibale astuda ning lauljatar leidis, et see ei sobi talle, sest Tom on niigi palju reklaami ja promo nende suhtest saanud. See ettepanek pani lauljatari sügavalt järele mõtlema ning ta otsustas selle sootuks lõpetada. 

Teisalt ringlevad Hollywoodis ka jutud Tomi nii-öelda kolme kuu suhte reeglist ehk siis ta ei pea üheski suhtes kauem vastu kui kolm kuud, sest tal hakkab lihtsalt igav ja ta otsib endale uue kuuma naise. Nüüd on ta tüdinud Taylorist. Ühe allika väitel pidas ta naise käitumist ja üleüldist olekut liiga lapsikuks ja see hakkas teda häirima.

Seda, mis suhtest tegelikult sai ja kas ehk oli siiski tegu puhta meediatrikiga, näitab vaid aeg. Selge on see, et Tom tahab uut James Bondi rolli endale napsata ja suhe Tayloriga tegi talle tõepoolest palju promo.

Kes kellega 18. septembril toimuva Emmy auhindade gala punasele vaibale astub, näeme peagi.

Allikas: dailymail.co.uk