SUHTEHOROSKOOP: nädal toob suhetesse palju põnevust

Alanud on suurepärane nädal ning seda just suhete osas! Enamikel tähemärkidel läheb sellel nädalal suhetes väga hästi - igaühel on, mida oodata! Loe ja saa teada, mida tähed just sinu tähtkuju esindajatele lubavad!


Alanud on suurepärane nädal ning seda just suhete osas! Enamikel tähemärkidel läheb sellel nädalal suhetes väga hästi – igaühel on, mida oodata! Loe ja saa teada, mida tähed just sinu tähtkuju esindajatele lubavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kui oled vallaline, siis hoia silmad lahti ning süda avatud – romantika ootab sind lähemal, kui arvata oskad. Lase asjadel minna, sul pole midagi kaotada! Kui oled suhtes, siis on sullegi häid uudiseid. Alates reedest hakkavad vestlused partneriga tunduvalt paremini sujuma.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Õhus on armastust! Sel neljapäeval siseneb Veenus sinu romantika-sektorisse ja jääb sinna kuni 8. novembrini. Kui oled vallaline, siis avaneb sul selle aja jooksul imeline võimalus tõeline armastus leida. On ilusate alguste aeg!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Laupäeval õnnestub sul partneriga koos lahendada keeruline kodune olukord. Tegemist võib olla erimeelsusega elukorralduse osas või hoopis mõne sugulasega, kes alatasa teie suhet torgib. Vallalistel Kaksikutel tekib reedel võimalus endale sobiv partner leida. Hakkad end uuesti armuasjades usaldama.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Selle nädala võtmesõnaks on suhtlemine. Suudad asjad südamelt ära rääkida ja naudid pikki vestlusi kallimaga. Ühiste otsuste tegemine on samuti varasemast lihtsam. Suhet mõjutanud kodused erimeelsused saavad selle nädala jooksul lahenduse.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sul on viimasel ajal olnud palju segaseid tundeid. Nüüd suudad asju jälle selgemalt näha. Vestlused partneriga pole viimasel ajal eriti hästi läinud ning tunned, et tahaksid alla anda – pea veel natuke vastu! Sel nädalal hajuvad mured ning sa armud oma partnerisse uuesti!

NEITSI (23. august – 22. september)

Tunned end tavalisest enesekindlamana. Sel nädalal tõmbad vastassugupoolt kui magnetiga enda poole. Ära üllatu, kui saad mitmeid kutseid kohtingutele. Kui oled juba suhtes, siis see nädal on mõeldud nautimiseks. Laupäeval võib tekkida põhjus tülitsemiseks – ära tee sellest välja!

KAALUD (23. september – 23. oktoober) 

Eelistad väljas käimisele kallimaga koos kodus olemist. Kaalud väldivad sel nädalal suuremat seltskonda. Tunned, et sul on vaja endas selgusele jõuda. Usalda oma sisetunnet ja otsustusvõimet – need ei vea sind alt.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sel nädalal kerkivad esile kõik salajas hoitud tunded. Sõpradest saavad armastajad. Ära karda ja võta kõik pakutav vastu – see suhe võib vabalt toimima hakata. Arutad oma tundeid lähedaste inimestega ning nädala lõpuks on selge, mida sa täpselt soovid.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sõprade suhtenõuanded on sind viimasel ajal alt vedanud, võib lausa öelda, et sõprade mõtted on su veel suuremasse segadusse ajanud. Sinu süda tahab üht ning sõbrad soovitavad sulle vastupidist. Sel nädalal taipad, et peaksid oma südant usaldama ning sõprade nõuanded jäävad edaspidi tagaplaanile.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Vallaline Kaljukits avastab neljapäeval, et lisaks spirituaalsele sidemele on õhku tekkinud ka palju romantilisi sädemeid. Selle inimese taust on sinu omast erinev. Tegemist võib olla välismaalasega või kellegagi, kes erineb sinust oma religioossete või filosoofiliste vaadete poolest. Sa tahad uusi asju avastada ning talle oma südame avada.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Suhtes olevad Veevalajad saavad sel nädalal rahalist olukorda puudutava uudise. Tegemist võib olla preemia või palgatõusuga. Teil on põhjus tähistamiseks! Katsuge kuni laupäevani suuremaid väljaminekuid vältida.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kõik hakkab oodatult kulgema ning tunned end õnnelikumana kui kunagi varem. Armastuses valitseb sellel nädalal täielik harmoonia. Kui sul on partneriga ühine rahakott ning olete viimasel ajal selle tõttu tülitsenud, siis nüüd võid rahuneda – saate need mured sel nädalal lahendatud! 

 

dailyhoroscope.com