TAHAD KOHE KAALUST alla võtta? Tee neid asju

Kui sinu eesmärgiks on kaalust alla võtta, siis tegelikult ei ole alustamiseks ideaalsemat hetke, kui siin ja praegu - alustada tuleb kohe, sest homsesse lükates või algus igavikku lükkuda. On selline ütlus nagu "kui sa oleksid seda kaks nädalat tagasi alustanud, siis oleksid sa täna kaks nädalat eespool sellest, kus sa oled täna."

Kui sinu eesmärgiks on kaalust alla võtta, siis tegelikult ei ole alustamiseks ideaalsemat hetke, kui siin ja praegu – alustada tuleb kohe, sest homsesse lükates või algus igavikku lükkuda. On selline ütlus nagu “kui sa oleksid seda kaks nädalat tagasi alustanud, siis oleksid sa täna kaks nädalat eespool sellest, kus sa oled täna.”

Kuidas aga suvisel ajal kaalust alla võtta? 

Allpool olevad kolm nippi aitavad sind kindlasti:

1. Värske toit

Suvisel ajal on värsket kohalikku toitu palju ning maitsed on eriliselt hõrgutavad. Söö ohtralt värskeid toite, grilli köögivilju ja naudi maitseid. Leib ja saiakesed jäta puutumata – kartulist saad piisavas koguses süsivesikuid hõlpsasti kätte.

2. Liikumine

Liigu jalgsi nii palju kui võimalik. Löö kaasa kõikvõimalikes välistes tegevustes, lükka end oma mugavustsoonist välja ja võta ette füüsilist koormust andvaid väljakutseid.

3. Aeg iseendale

Leia aega, et olla iseendaga. Kuula oma mõtteid, kuula oma keha. Ära lase oma kehal stressi minna – just stress on see, mis paljusid rohkem ebatervislikku sööma ajab.

Allikas: Health