Tahad mõelda ja elada nagu miljonär? Siin on sinu võimalus

Tahad mõelda ja elada nagu miljonär? Siin on sinu võimalus

3.septembril alustab tegevust Starfish Academy, mille sihiks on nihutada hariduse piire läbi reaalse elu kogemuste jagamise. Oled oodatud osalema workshopile, kus räägitakse isiklikest kogemustest raha enda eest tööle panemisel, mängitakse lõbusat ja arendavat Cashflow mängu ning arutletakse lähituleviku üle.

Sa käisid temaga ühes koolis ja õppisid samu asju, võib olla olid isegi temast tublim õppur, aga täna on tema edukas ja iseseisev, kuid sina näed vaeva, et kuu lõpuni oma rahadega välja tulla. Tegelikult on sinu ja tema erinevus väga väike, ta lihtsalt mõtleb natuke teistmoodi. Ka sina saad need teadmised omandada ja muutuda iseseisvaks ja edukaks naiseks. 

3.septembril alustab tegevust Starfish Academy, mille sihiks on nihutada hariduse piire läbi reaalse elu kogemuste jagamise. Oled oodatud osalema workshopile, kus räägitakse isiklikest kogemustest raha enda eest tööle panemisel, mängitakse lõbusat ja arendavat Cashflow mängu ning arutletakse lähituleviku üle.

Kõikidel buduaarikatel on võimalik sellest workshopist kolmandiku võrra soodsamalt osa saada ning ühel on võimalik võita meie Facebooki mängus tasuta osalemine Starfish Academy esimesel workshopil 3.septembri. Vaid 4 tundi toredate inimeste seltskonnas võib muuta totaalselt su elu. Sellesse usuvad ka kursuse korraldajad, sest nad pakuvad osalejalete “raha tagasi garantiid”, mis tähendab seda, et kui peale workshopi tunned sa, et ei saanud sellest mitte midagi kasulikku, makstakse sulle osalemistasu tagasi. Osalemine maksab €30, märgusõna Buduaar kasutades maksad sina kuni 28.augustini registreerudes vaid €20.

 

Nüüd aga lähemalt sellest workshopist. 

 

Workshopil õpid sa:

* Kuidas planeerida oma igapäevaseid rahaasju;

* Kuidas luua varasid ja kindlustada enda majanduslikku tulevikku;

* Kuidas raha enda kasuks tööle panna, selle asemel, et ise raha eest töötada;

* Miks pensionisambad ei tööta ja miks säästjad on kaotajad;

* Millised on konkreetsed sammud selleks, et jõuda finantsilise vabaduseni;

* Kuidas rikkad investeerivad ja miks sellest koolis ei räägita jpm.

 

Lisaks… 

* kohtud paljude sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega;

* saad inspiratsiooni ja julgust enesearenguks;

* saad ülevaate algavast hooajast ja tulevastest kursustest ja koolitustest.

 

Sul ei pea olema eelteadmisi, et üritustel osaleda! Oodatud on nii õpilased ja palgatöötajad, kes soovivad õppimist alustada kui ka ettevõtjad ja investorid, kes on huvitatud oma äri edendamisest.

 

Rohkem infot leiad Cashflow workshopi FB lehelt. Registreeruda saad SIIN

 

Kaotada pole midagi, isegi mitte osalemistasu :). Võta kaasa kalkulaator, harilik pliiats ja kustukumm ning ole 15 minutit enne algust kohal. Üritus algab täpselt kell 18:00!

 

Buduaar loosib 28.augustil ühe tasuta osalemise välja, loosimises osalemiseks külasta meie FB lehte.