Tahad pikemaid, paksemaid ripsmeid? 4 nippi, mida kohe proovida

Tahad pikemaid, paksemaid ripsmeid? 4 nippi, mida kohe proovida

Ilusad ja pikad ripsmed muudavad sinu pilgu ilmekaks ning selleks, et ripsmed oleksid paksud ja terved, tuleb nende eest ka hoolt kanda. Ripsmete värvimine, ripsmepikendused ning kunstripsmed väsitavad ripsmeid ning just sel põhjusel tuleks neid vahel ka turgutada! Allpool toome välja neli lihtsat soovitust, mis aitavad ripsmeid tugevamaks, tervemaks ning kaunimaks muuta. Kõige olulisem vahend, mida sul kindlasti vaja läheb, on puhas ripsmehari!

Ilusad ja pikad ripsmed muudavad sinu pilgu ilmekaks ning selleks, et ripsmed oleksid paksud ja terved, tuleb nende eest ka hoolt kanda. Ripsmete värvimine, ripsmepikendused ning kunstripsmed väsitavad ripsmeid ning just sel põhjusel tuleks neid vahel ka turgutada!

Allpool toome välja neli lihtsat soovitust, mis aitavad ripsmeid tugevamaks, tervemaks ning kaunimaks muuta.

Kõige olulisem vahend, mida sul kindlasti vaja läheb, on puhas ripsmehari!

1. Oliivõli

Kvaliteetne oliivõli sisaldab E-vitamiini ja häid rasvu, mis toidavad, elustavad ja niisutavad räsitud ripsmeid. 

Võta puhas ripsmehari ning kasta see leige oliivõli sisse ja harja sellega enne magama minekut oma ripsmeid nii nagu sa tavaliselt ripsmetušši peale paned. Tee seda paar minutit! Pese ripsmed hommikul leige veega puhtaks. Tee seda igal õhtul ning paari kuu pärast peaksid tulemused kindlasti näha olema. 

2. Kuivatatud sidrunikoored

Sidrunikoored sisaldavad C- ja B-vitamiine ning teisi toitaineid, mis turgutavad ripsmekasvu! Kui sidrunikoori veel omakorda oliivõli sisse kasta, on mõju veelgi parem! 

Võta väike säilituskarp ja pane sinna üks teelusikatäis kuivatatud sidrunikoori, lisa piisavalt oliivõli, et see kataks sidrunikoored ning sega omavahel läbi. Lase segul paar päeva seista, et sidrunikoores sisalduvad ained imenduksid oliivõli sisse. Enne magamaminekut harja oma ripsmeid selle seguga ning pese hommikul leige veega maha. Ka seda protseduuri tuleks teha igal õhtul paar minutit järjest. Segu tuleks välja vahetada kord nädalas.

3. Ripsmete harjamine vaseliiniga

Vaseliin toidab, ergutab ning niisutab ripsmeid muutes need ajapikku tugevamaks ning paksemaks! Võta puhas ripsmehari ning määri sellele pisut vaseliini. Harja oma ripsmeid paar minutit enne magamaminekut ning pese hommikul leige veega maha. Tee seda igal õhtul ning paari kuu pärast peaksid tulemused kindlasti näha olema. 

4. Aloe Vera geel

Aloe Vera geel sisaldab palju vitamiine ning mõjub rahustavalt. Lisaks niisutab see ripsmejuuri ning muudab ripsmed tugevamaks ning annab neile uut elujõudu.

Võta puhas ripsmehari ning kasta see geeli sisse. Harja oma ripsmeid enne magamaminekut ning pese hommikul maha. Tee seda igal õhtul ning paari kuu pärast peaksid tulemused kindlasti näha olema. 

Allikas: top10homeremedies.com