Reklaam sulgub sekundi pärast

TANJAGA ILULEMMIKUTEST: “Seda toodet tellin kastide viisi internetist!”

„Olen aastatega õppinud armastama ennast sellisena, nagu ma olen” ütleb lauljanna Tanja Mihhailova-Saar (34). Milline seos on aga Tanja ilul ja maniküürikääridel, beebipüreel ja millist ilutoodet tellib naine kastide viisi internetist? Just ilujuttu särava Tanjaga seekord ajasimegi!

 

Mida tähendab sinu jaoks ilu?

Minu jaoks on ilu sisemine rahu iseendaga.

Milline on parim ilunõuanne, mis sulle kunagi antud on?

Uni on kõige parem ilunipp. Ja minu jaoks vähemalt kaheksa tundi. Kindlasti ka meigi eemaldamine enne magamaminekut. Ükskõik kui väsinud ma ka ei oleks, ei lähe ma kunagi voodisse meigiga.

Milliseid ilutooteid leiab sinu kosmeetikakotist?

Mul on päris suur meigikott, kuna teen väga tihti meiki just esinemiste jaoks. Tavaelus meeldib mulle lihtsalt ripsmeid värvida ja huulepalsamit kasutada. Lemmikud on L’Oreal Telescopic ripsmetušš ning mündi ja tumeda šokolaadiga Palmer’si huulepalsam, mida tellin kohe kastide kaupa internetist, sest kahjuks Eestis seda müügil ei ole. See on tõesti minu lemmiktoode ja ilma selleta ei saa ma kuskile minna. Olen proovinud erinevaid huulepalsameid, kuid mitte ükski ei sobinud ja ei meeldinud nii nagu see Palmer’si oma.

Kuidas sa igapäevaselt oma naha eest hoolt kannad?

Ikka kreemitan ja puhastan ja veel kord kreemitan. Kuna mu nahk saab ikka korralikult vatti, siis üritan nii palju kui võimalik käia ilma meigita ja teen ka erinevaid maske. Ja üks kindel reegel on, et meigiga magama ei lähe.

Kui palju sa end igapäevaselt meigid, kas kosmeetikakott on alati käekotis kaasas?

Kui lähen poodi, siis vahel ei viitsi isegi ripsmeid värvida, panen lihtsalt prillid ette. Aga huulevõi on alati kaasas, ilma selleta ma kodust ei välju.

Mida sa iial oma välimusega ei teeks ehk mis on sinu ilutabu?

Nii ei oska kohe öelda, sest „ära iial ütle iial”, kuid mulle üldse ei meeldi püsimeik ja seda ma endale ei teeks.

Kui saaksid oma välimuse juures midagi muuta, siis mida sa muudaksid, või on sinu juures midagi sellist, millega oled leppinud alles aastate jooksul?

Ikka olen leppinud. Eks meil kõigil on mõned asjad, mis enda juures ei meeldi ja mida tahaks muuta, aga olen aastatega õppinud ennast armastama sellisena, nagu ma olen. Näiteks ei ole mul päris sirge nina ja selle tõttu näeb üks pool näost kenam välja kui teine. Kuna minu nägu on asümmeetriline, siis dokumentide jaoks pildistamine on minu jaoks õudus kuubis (naerab – toim).

Räägi, kuidas sündis sinu signatuursoeng – punased juuksed ja tukk?

Minu parim sõbranna Margit on ühtlasi minu juuksur. Aastaid tagasi, kui ma alles Tallinnasse kolisin ja tema diivanil elasin, tuli ühel õhtul, pärast seda, kui olime peolt koju tulnud, Margitil suurepärane mõte mulle tukk ette lõigata. Paraku õigeid kääre kodus ei olnud, ainult väikesed kumerad maniküürikäärid, kuid see meid ei peatanud (naerab – toim). Meil oli igatahes väga lõbus ja nii saingi endale oma signatuurtuka!

Kuidas sa end vormis hoiad?

Esinen palju! Liigun, hüppan laval ja tantsin oma tantsijatega. Vahel on nii kiire, et süüa ka ei jõua (naerab – toim), aga kui on aega, venitan kodus ja teen sellist pilatese moodi trenni.

Kes on sinu iluiidolid? Milliseid naisi sa imetled?

Monica Bellucci. Naiselik, sensuaalne, enesekindel.

Milline on sinu signatuurparfüüm või hetke lemmik?

Playing with the Devil by Kilian.

Kauneim kompliment, mille oled saanud?

See ei olnud seotud välimusega, aga see on kõige ägedam kompliment, mida ma kunagi kuulnud olen. Peale kontserti ütles üks inimene mulle, et kui tal oleks võlukepike, siis ta sooviks muutuda Tanjaks, kuna ta tahaks teada, mis tunne on inimestele nii palju rõõmu valmistada. Iga kord, kui ma tunnen end ebakindlalt või väike kass on peal, tuleb see lause meelde ja aitab mõelda positiivsemalt.

Millal tunned end kõige ilusamana?

Kui olen välja puhanud, juuksed on puhtad ja maniküür ilusti tehtud.

Meenuta mõnd eriti hullumeelset või hirmutavat meiki või soengut, mis sulle on tehtud.

Kunagi tehti ühe pildistamise jaoks eriti värviline meik, kuid see ei olnud väga professionaalne ja ma nägin välja nagu Vene matrjoška. See oli tõesti õudne ja nüüd ma alati küsin ette, kes mulle pildistamiseks või filmimiseks meiki teeb, et olla kindel, et ei pea elu lõpuni neid pilte häbenema.

Sinu salajane ilulemmik...

Ma söön palju beebipüreed! Puuviljamaitseline on minu lemmik, liha- ja kartulimaitselist püreed ma ei söö. Kui on kiire ja ma ei taha jälle saiakesi või šokolaadi osta, siis võtan hoopis püreed!

 

Ilmunud ajakirjas Buduaar
Triin Tisler