Tants teeb naisest naise, tule ja proovi kõhutantsu

11 kommentaari

Alates 22. oktoobrist on võimalik proovida Kadrioru Spordiklubis naiselikku treeningut – kõhutantsu – treener Karina Kirejeva juhendamisel. 

Alates 22. oktoobrist on võimalik proovida Kadrioru Spordiklubis naiselikku treeningut – kõhutantsu – treener Karina Kirejeva juhendamisel. 

Tema tee kõhutantsu juurde leidis aset 2003. aastal stuudios Dzada ja tänaseks on ta täiendanud oma tantsuoskusi erinevate välisõpetajate kursustel.

Kõhutants on ilus ning eluvõimeline kunstipärane vorm, mis võimaldab väljendada oma emotsioone ja tundeid. Kõhutants on improvisatsiooniline tants, millel ei ole rangeid reegleid ega piiranguid. Tantsutunni eesmärk on õppida oma keha tundma hoopis uuest aspektist ja avastada enda jaoks mõnus liikumisvõimalus.

Kõhutantsus kasutatavad liikumised on täiesti kehaomased ning treenivad kogu keha üldiselt. Pehmed ja lainetavad liigutused annavad lihastele ja liigestele kerge koormuse ning samal ajal vabastavad neis olevatest pingetest. Väristused, löögid ja jõulisemad liikumised annavad aga rohkem koormust. Õpitakse erinevaid liikumisi muusikasse kombineerima. Tunnis kasutatakse peamiselt araabia pop- ja traditsioonilist muusikat. Kõhutants on suurepärane treening igale naisele: see on lõbus, loominguline ja kasulik ning aitab lõdvestuda ja veidikeseks eemalduda argielu stressist.

Türgi kõnekäänd ütleb, et tants teeb naisest naise. See ongi motoks paljudele kõhutantsu harrastajatele. Vanus ega kehakuju pole kõhutantsus olulised. Tähtis on tahe.

 

Kadrioru Spordiklubi

Narva mnt. 63, 10152 Tallinn (asukoht)

Tel. 6015 758

E-mail: info@kadrioru.ee

Rohkem infot siit.