TASUTA ULTRATONE salendavad iluprotseduurid PÄRNUS 19. ja 20. novembril!

TASUTA ULTRATONE salendavad iluprotseduurid PÄRNUS 19. ja 20. novembril!

 

Ultratone – ilukirurgia alternatiiv nii näole kui ka kehale

Ultratone iluprotseduurid on kõige kiirem, mugavam ja efektiivsem viis kauni figuuri saavutamiseks.

Ultratone biostimulatsiooni iluprotseduurid kehale vähendavad ümbermõõtu ja trimmivad lihaseid kiiresti ja tõhusalt. Võimalik on valida 12-st protseduurist koosneva paketi (12 iluprotseduuri, a` 30 min) ning ühekordse 60-minutilise kiirsalenemise iluprotseduuri vahel.

 

Pakume Eesti ainulaadset iluprotseduuride kombinatsiooni. Nägu ja keha on võimalik trimmida samal ajal – see tähendab suurt võitu ajakulus! Vali Ultratone biostimulatsiooni pakett kehale ja näole (12 iluprotseduuri) ning saad saledama figuuri ning noorema näo väiksema ajakuluga.

 

 

Pärnu CityFit ilukeskuse novembrikuu sooduspakkumised

  • TASUTA Ultratone iluprotseduurid 19. ja 21. novembril Pärnu CityFit ilukeskuses. Broneeri tasuta salendav 20-minutiline iluprotseduur tel. 58 378 198. Kõik Ultratone iluprotseduurid ja paketid on 19. ja 21. novembril 40% soodsamad. Kõik Algoane spa-sarja tooted 15% soodsamad.
  • Pärnu CityFit ilukeskuses on kõik iluprotseduurid -15%. Lisaks ootab kõiki Ultratone iluprotseduuride paketi (12x) ostjaid tasuta kiirsalenemise iluprotseduuri (60 min) kinkekaart (väärtus 700.-)

Broneeri kiire ja tõhus salenemine juba täna!Meie kontaktid:

 

Pärnu CityFit ilukeskus: Rüütli 29 (Rüütlihoov), Tel.  58 378 198

Täpsem info ja hinnad: www.cityfit.ee