Tee oma kallima elu lihtsamaks!

Tee oma kallima elu lihtsamaks!

Kompsud kokku, autole hääled sisse ja maanteid mõõtma…. Väga paljudele iseloomustavad need märksõnad suvist puhkust. Kui oled kaval, oled varunud endale juba hooldusvahendid reisisuurustes, sest teatavasti jääb alati reisikotis ruumist puudu… Sama lugu on ka su armsa noormehega, abikaasaga. Tee ta kohver kergemaks ning kingi talle meeste šampoon, mis mõeldud ka kehale kasutamiseks. Peale oma unikaalsuse on Goldwelli DualSenses Men Hair&Body šampoonil ka teisi häid omadusi – see puhastab, hooldab ning annab juustele energiat ning elujõudu. Superhea lõhnaga, mis püsib kergelt kogu päeva, kuid ei hakka häirima. Viimistlemiseks on Goldwellil pakkuda meeste tugev juuksegeel. Power Gel For Men tagab juuste hoidvuse, kaitseb niiskuskao eest ning toetab juuste loomulikku vastupidavust. Mis aga põhiline – väikeses 150ml pakendis. Hea igale poole kaasa võtta!

Kompsud kokku, autole hääled sisse ja maanteid mõõtma….

Väga paljudele iseloomustavad need märksõnad suvist puhkust. Kui oled kaval, oled varunud endale juba hooldusvahendid reisisuurustes, sest teatavasti jääb alati reisikotis ruumist puudu…

Sama lugu on ka su armsa noormehega, abikaasaga. Tee ta kohver kergemaks ning kingi talle meeste šampoon, mis mõeldud ka kehale kasutamiseks.

Peale oma unikaalsuse on Goldwelli DualSenses Men Hair&Body šampoonil ka teisi häid omadusi – see puhastab, hooldab ning annab juustele energiat ning elujõudu. Superhea lõhnaga, mis püsib kergelt kogu päeva, kuid ei hakka häirima.

Viimistlemiseks on Goldwellil pakkuda meeste tugev juuksegeel. Power Gel For Men tagab juuste hoidvuse, kaitseb niiskuskao eest ning toetab juuste loomulikku vastupidavust. Mis aga põhiline – väikeses 150ml pakendis. Hea igale poole kaasa võtta!

Üllata oma kallimat südasuvise kingitusega, mis pakub talle palju rõõmu!

DualSenses For Men müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas, ILU poodides, Mylook.ee-s.

Loe lisaks Goldwelli meestesarja kohta SIIT.

Toimetas: Janeli Salumets