Teeme kuulsuse maine paremaks: Indrek on voodis ülihea!

Meie populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” saavad kaasa rääkida kõik huvilised ja arvustajad. Sel nädalal parandasime kõmulise fotograafi Indrek Galetini mainet ja saime sellega üllatavalt hästi hakkama. Indreku loomingut hinnatakse väga kõrgelt ja noore inimese kohta on ta üllatavalt palju saavutanud.  

Meie populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” saavad kaasa rääkida kõik huvilised ja arvustajad. Sel nädalal parandasime kõmulise fotograafi Indrek Galetini mainet ja saime sellega üllatavalt hästi hakkama. Indreku loomingut hinnatakse väga kõrgelt ja noore inimese kohta on ta üllatavalt palju saavutanud.

 

On voodis ülihea!
Lugejate meelest on Indrek väga tore inimene ja juba see on suur saavutus, kui inimene tahab teisi aidata. Indreku näitus “Amour” oli suurepärane ja sellega annetati suur summa heategevuseks. Veel rõhutatakse tema andekust ja sõbralikust. Üks kommenteerija lisab veel, et Indrek pidavat voodis ülihea olema.

Eesti tippfotograafid hindavad teda
Kommenteerija teab rääkida, et Indrekut hindavad paljud Eesti tippfotograafid. Koskin ütles avalikult, et Indreku fotonäitus “Amour” on viimase 10 aasta parim! Indrek on käinud parimate fotograafide juures õppimas. Galetin on julge fotograaf, kes teeb kunstilisi pilte, paljud tahaksid tema töösid rohkem näha!

Jalg vene showmaailma ukse vahel
Indrek on valitud Euroopa parimate fotograafide hulgast Eurovisiooni ametlikuks fotograafiks! Miks valiti just Indrek Venemaa gigantse showmaailma poolt Dima Bilani Ja Filipp Kirkorovit pildistama? Need on ju kohad, kuhu nime saavutamiseks jookseksid tuhanded fotograafid tasuta kohale ja maksaksid ka peale, et saada Venemaa showbisnesisse jalg uksevahele. Indrek palgati sinna mitte sellepärast, et ta Rate.ee pilte osakab teha, vaid oma ande pärast, mis on tõelistele proffidele silma jäänud. Indreku pilte on valitud sadade tuhandete forograafie hulgast ja avaldatud Euroopa suurtes kataloogides, on paljud lugejad veendunud!


Fakte Indrek Galetini elust

Buduaar.ee lugeja sõnul ei suuda mõni teine inimene terve eluga ka nii palju ära teha, kui Indrek oma 21 eluaastaga teinud on. Indrek hea inimene ja super suhtleja.

Mõned huvitavad faktid Galetini kohta: Alustas fotograafiaga 14-aastaselt. 2003. kevadel asutas Eesti Eurovisiooni fännklubi. On teinud koostööd paljude Eesti ajakirjade ja lehtedega. 2007. aasta juulis valmis Indrekul esimene ühisnäitus „Eludraama”. 2007. aasta detsembris oli Hollandis toimunud laste Eurovisiooni lauluvõistluse ametlik fotograaf. 2008. aasta veebruaris avas oma esimese isikunäituse „Amour – Vahet pole”, mille oksjoni tulu 123 000 krooni annetas Aids’i ennetuskeskusele. Mais oli Serbias toimunud Eurovisiooni lauluvõistluse ametlik fotograaf. On korraldanud mitmeid heategevusüritusi, samuti neis ka osalenud ja kaasa löönud. Avas heategevusliku kleidioksjoni, kus heategevuse nimel tõid oma kleidid müüki teiste seas ka Eesti esileedi Evelin Ilvese ja metsosopran Annely Peebo. Hiljuti käis Küprosel laste Eurovisiooni lauluvõistlusel ametliku fotograafina. Ja Indrek on kõigest 21 aastane!


Edev, kuid kes meist poleks

Tegelikult on ta väga armas inimene. Ta on ju noor poiss. Võib-olla veidike edev, aga kes meist poleks. Eesti inimene on lihtsalt vastikult kade ja masendund tüüp, kes iga hinna eest aint vett pähe tõmbaks ja viriseks – need on mõned väljavõtted kommentaatorite kirjutistest.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja