TOP SECRET ŠOPAHOOLIKUTELE: Klubi Teater kostitab öist Buduaari Turg LIVE pidu!

TOP SECRET ŠOPAHOOLIKUTELE: Klubi Teater kostitab öist Buduaari Turg LIVE pidu!

Sel laupäeval, 19.09 ootab klubi Teater kõiki moegurmaane tõelisele unistuste peole! Laupäeval algust saav suurim moetäika – Buduaari Turg LIVE jätkub juba laupäeva õhtul klubis Teater õige magusa peoga. Buduaar esitleb: TOP SECRET , mis toob kohale kõik moehuvilised päevaselt shopingult ning kostitab kõiki meeliköitva showprogrammi ja magusate üllatustega.

Sel laupäeval, 19.09 ootab klubi Teater kõiki moegurmaane tõelisele unistuste peole! Laupäeval algust saav suurim moetäika – Buduaari Turg LIVE jätkub juba laupäeva õhtul klubis Teater õige magusa peoga. Buduaar esitleb: TOP SECRET, mis toob kohale kõik moehuvilised päevaselt šopingult ning kostitab kõiki meeliköitva show-programmi ja magusate üllatustega.

Nii laupäeval kui ka pühapäeval (19.09-20.09) tasub Buduaari Turul üles otsida klubi Teater, sest ka Saku Suurhallis toimuval grandioossel moeturul on Teater kohal ja pakub kõigile üllatusi, kingitusi, head muusikat ja palju muud põnevat! Päeva saab magusamaks muuta nii meeliköitva Amarula koorelikööri kui ka Magnumi suussulavate jäätistega. Klubi Teater alal saavad ostlejad vahelduseks jalga puhata, kosuda ja juba ostetud moehittidega kadestavate pilkude all uhkustada. Ostlejate meelt turgutatakse ka eksklusiivsete kinkekottidega, kus lisaks Amarula ja Magnumi üllatustele on kingitusi ka Chocolady Solaariumikeskuselt.

Laupäeva õhtul aset leidev Buduaar esitleb: TOP SECRET toob tagasi kõik parima aastatetagustelt Buduaari pidudelt ja elavdab mälestused, kus juba uksel võtsid külastajaid vastu küktestavad noormehed, pannes kõik klubikülastajatest diivad tundma end kuningannadena! Tõeliselt kuumad laupäevad on tagasi ning ootavad kõiki naisi taas juba sel nädalal! Nägusad hurmurid külvavad laupäevasel Top Secret peol kaunitarid üle kingitustega ja meelitustega, mis ei unune niipea!

Kõigile Buduaari Turg LIVE külastajatele on turu templi ettenäitamisel õhtul klubisse sissepääs TASUTA, kuid Buduaari turult kaasahaaratud afterparty flaieriga on sissepääs TASUTA ka sõbrale! Rohkem infot grandioosse Buduaar esitleb: TOP SECRET peo kohta Facebookis.

Buduaar.ee