UURING PALJASTAS: naistele ei meeldi oraalseks

Lisa kommentaar
UURING PALJASTAS: naistele ei meeldi oraalseks

Kui räägime naise orgamist, tuleb üsna ruttu teemaks oraalseks. Väidetavalt on see sügavate suudluste, pika eelmängu ja käega suguelundite rahuldamise kõrval üsna kindel viis, kuidas naine orgasmi saab. Seetõttu on hiljuti läbi viidud küsitluse tulemused üsnagi murettekitavad.

Nimelt 31 protsenti uuringule vastanud naistest teatas, et neile ei meeldi oraalseks ükskõik millises vormis. Suuseksi pooldasid kõige rohkem 30-39aastased vastajad. 

“Suhtumine oraalseksi on kogu aeg sallivamaks muutunud ja seksuaalsed läbikäimised mitmekesistunud, mistõttu on suuseks nooremale põlvkonnale tuntum kui vanemale. Teisest küljest pole märkimisväärne osa noortest suuseksi kunagi kogeda saanud. Suuseksi andmine ja saamine nõuab natuke rohkem julgust ning kaasaminemist. Kõigepealt tuleb oma keha tunda, et seda julgeks näidata,” sõnas Kaalimato.com seksuaalterapeut Annukka Lavikainen.

Loomulikult ei pea kõigile ilmtingimata meeldima kõik seksi vormid, kuid suuseksi negatiivselt suhtuvate naiste reageering tekitab siiski hämmastust. Võrdluseks, siis vaid 8 protsenti meestest ütles, et neile ei meeldi oraalseks.

Õnneks leidus uuringust ka midagi positiivset.

Enamik vastajatest, vaatamata soole, suhtus oraalseksi positiivselt: 60 protsenti kõikidest vastajatest sõnas, et nad naudivad nii suuseksi tegemist kui ka selle saamist.

Kaalimato.com poolt tellitud ja Pohjoisranta Burson-Marsteller Oy läbiviidud uuringus osales 1005 üle 18-aastast soomlast. 

 

allikas: Iltalehti

Sarnased artiklid