VÄIKELAPS PANI AKULAADIJA JUHTME SUHU – ema postitas šokeeriva pildi põletushaavadest. Foto

Põletushaavasid võib saada ka muudmoodi kui kokkupuutel tulega. Nimelt sattus põletuse ohvriks USA-s Kentucky linnas elav 19-kuune Gabby-nimeline tüdruk, kui pani suhu akulaadija juhtme, mille tagajärjel sai ta suhu tõsiseid põletushaavu. 

Juhtum tuli avalikkuse ette, kui tüdruku ema Courtney Davis postitas oma Facebooki kontole šokeerivad pildid haavadest. 

Piltide alla kirjutas Davis sellise teksti: “Ma ei kavatsenud sellest enne rääkida, kuid jagasin sündmust ühes emade grupis ja avastasin, et paljud lapsevanemad ei mõista, kui ohtlikud on akulaadijad väikelastele. 28. septembril pani minu 19-kuune tütar akulaadija juhtme endale suhu. Läksime koheselt arsti juurde, kes kinnitas, et kõnealused põletushaavad on tulnud elektrist. Arsti sõnul ei saanud nad põletushaavadele mingit kreemi peale panna, sest laps oleks võinud need ära lakkuda.”

Davise sõnul ei ole ta tavaliselt laadijat lapse käeulatusse jätnud, kuid tol päeval unustas ta kiiruga selle vedelema. Laadija ei jõudnud olla lapse suus rohkem kui mõne sekundi, kuid sellest piisas põletushaavade tekkimiseks.

Õnneks ei tundu Davise sõnul haav lapsele suurt valu põhjustavat.

“Lapsevanemad, vanavanemad, lapsehoidjad ja kõik teised – pange laadijad laste käeulatusest eemale. Minu tütrel vedas, kuid teistel ei pruugi õnnetus nii õnnelikult lõppeda.”

Vaata tervet postitust ja rohkem pilte siit

 

allikas: Daily Mail