Wella Professionals kutsub modelle 2012 juuksetrendide esitlusele!

Wella Professionals kutsub modelle 2012 juuksetrendide esitlusele!

10. märtsil toimub Radisson BLU Hotel Tallinna konverentsikeskuses, Rävala puiestee 3, Wella Professionalsi kevad/suvi 2012 kollektsiooni esitlus, mida viivad läbi Eesti ja ka rahvusvahelisel areenil edukalt esinenud oma ala tipptegijad – juuksurid Denis Kovalenko ja Igor Zahharov.

10. märtsil toimub Radisson BLU Hotel Tallinna konverentsikeskuses, Rävala puiestee 3, Wella Professionalsi kevad/suvi 2012 kollektsiooni esitlus, mida viivad läbi Eesti ja ka rahvusvahelisel areenil edukalt esinenud oma ala tipptegijad – juuksurid Denis Kovalenko ja Igor Zahharov.

Selle raames kutsub Wella Professionals nii naisi kui mehi modellicastingule. Kui soovite tasuta värvivärskendust ja moodsat juukselõikust oma ala tipptegijatelt-juuksuritelt, siis olete oodatud kolmapäeval, 7. märtsil kell 16.00 juuksurisalongi DENIS KOVALENKO STUDIO, aadressil Tallinn, Lastekodu 1, Stockmanni kaubamaja vastas üle tee.

Oodatud on kõik isikupärased ja julged modellid, nii naisterahvad kui meesterahvad, kes omavad valmisolekut muutusteks.
Naisterahvad soovitavalt suuruses 36/38 ja pikkusega alates 170 cm.

Väljavalitud modellidel tuleks arvestada, et neil oleks laupäeval, 10. märtsil  vaba aega ettevalmistuseks ja esitluseks Tallinnas.  
Modellid saavad kingituseks suure koti professionaalsete juuksehooldus-toodetega.

    
Kohtumiseni!