KÜMME positiivset afirmatsiooni, mida endale ja oma lähedastele praegusel ajal öelda

foto

Õnne-, mõtteviisi- ja motivatsioonikoolitaja Dalí Getter Karat selgitab, et väelausetel on suur võime meid rahustada, maandada ja väestada. Nende mõju on tohutu, sest enese sisestused toimivad alateadvuseni välja! „Kui mõistus on hirmul ja paanikas, siis on eriti oluline jälgida enda mõtteid, sisekõne ja peas toimuvat jutuvada. Meie mõtted loovad tunded!“ ütleb ta ja jagab kümmet positiivset afirmatsiooni, mida võiks korrata nii tihti kui võimalik või isegi printida välja ja panna kodus nähtavasse kohta.

Kümme positiivset afirmatsiooni:

Ma usaldan südamepõhja ja rakutasandini välja, et olen igal hetkel hoitud ja kaitstud, isegi kui mu mõistus räägib muud.

Kõik läheb hästi. Usaldan, et kõik läheb hästi ja iga inimese kõrgemaks hüvanguks.

Usaldan elu ja selle suurt pilti. Praegu võib olukord tunduda õõvastav, kuid usaldan elu suurt pilti. Olen alandlik ja armastav elu osas.

Ma usaldan ennast. Tean, et misiganes olukord ette tuleb, ma saan alati hakkama ja leian parima võimaliku lahenduse.

Ma hoolitsen enda ja oma lähedaste eest. Väljendan armastust, hoian ja toetan neid, olen enda ja nende jaoks olemas.

Märkan (jätkuvalt) elus ka head ja ilusat. Julgen endal kogeda õnnehetki, rõõmustada ja armastada.

Võtan vastu oma hirmu ja mure, naeratan neile armastavalt ja hingan nad endast välja. Ma ei ignoreeri oma hirmu, vaid julgen sellesse sisse vaadata.

Jälgin, kuhu läheb mu tähelepanu, sest tean, et nii saab see hoogu juurde. Püüan iga päev märgata head ja teha head. Hoida oma fookus positiivsel.

Olen tänulik kõige hea ja ilusa eest, mis mu elus on! Inimesed, kodu, toit ja rahu, vaikus, töö, võimalused…

Valin võitluse ja viha asemel armastuse ja heasüdamlikkuse. Võitlus loob võitlust, kuid maailmal on rahu ja armastust vaja. Saadan endast välja armastust, valgust, headust, rahu.