Reklaam sulgub sekundi pärast

LIIS LEMSALU esimesest emadepäevast emana: ma polnud ju tegelikult üldse … .

Buduaar

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Liis Lemsalu/Instagram

Armastatud lauljatar Liis Lemsalu sai möödunud aasta novembrikuus esmakordselt emaks, mil tema ja elukaaslase Karl-Erik Kodu perre sündis kauaoodatud pisibeebi.

On selge, et Liis naudib oma uut ja tähtsat rolli emana kohe väga – pole kahtlustki, et see roll sobib naisele justkui valatult.

Täna tähistab Liis esimest korda emadepäeva olles ise emarollis. Lauljatar tõdeb, et see päev on tema jaoks saanud täiesti uue tähenduse. 

"Tänase päeva suhtes on mul nii palju erinevaid tundeid. See, kui suurt tänulikkust ma hetkel tunnen, on võimatu sõnadesse panna. Oma endometrioosi diagnoosi tõttu polnud ma ju tegelikult kindel, kas saan end kunagi “emaks” üldse kutsuda. Selle teadmisega oli alguses väga raske leppida, kuid üritasin ka selle võimaliku stsenaariumiga rahu teha," tõdeb Lemsalu, et ta oli valmis aktepteerima ka seda, et ta ei saa lapsi.

"Aga lõpuks mu väike ime leidis tee mu juurde. Siinkohal tahangi ma saata armastust kõikidele naistele, kes veel endiselt ootavad oma väikest “imet”. Meil on kõigil oma lugu rääkida & ma innustan meid kõiki olema veel rohkem hoolivam üksteise suhtes," sõnab Liis.