LAURI PEDAJA abikaasa keerulisest perioodist: ma olen seda postitust alustanud ja lõpetanud ja …

Buduaar

Gethel Burlaka-Pedaja tütrega
Gethel Burlaka-Pedaja tütrega — FOTO: Gethel Burlaka-Pedaja/Instagram

Lauri Pedaja abikaasa Gethel Burlaka-Pedaja tõdeb, et tema elu on viimastel kuudel olnud kõike muud, kui rahulik.

Oma siirad mõtted pani pisitütre ema kirja sotsiaalmeediasse: “Ma olen seda postitust alustanud ja lõpetanud ja ümber kirjutanud ja ümber mõelnud natukene liiga mitu korda, aga sees on no nii tugev vajadus midagi endast välja saada, seega ma nüüd lihtsalt purskan siia midagi.”

Nimelt nendib ta, et suvekuud olid kokkuvõttes pisut liiga intensiivsed. “Mul oli kogu aeg nii palju teha, samas ma ei jõudnud justkui midagi korralikult tehtud. Ehitus ja sellega seonduvad otsused, ootamatused ja korralagedus. Selle korralageduse korrastamine. Aeg Ariaga. Aeg Lauriga. Aeg perena ja muidugi perede igipõline küsimus: Mis me sööme? Mahutagem sinna vahele ka natukene tööd ja aega endale. Ja kui ehituse keskel elamine on mulle tuttav, siis sellesse samasse valemisse tahtsin mina sel suvel pressida ka omajagu enesearengut. Ainult et nii see matemaatika ei käi. Kusagilt oleks pidanud natukene vähemaks võtma. Niisiis toimis kompuuter hetkeks topelttuuridel ja tegi järsku pauku. Keha ja vaim väsisid korraga ära,” sõnab ta.

Õnneks on sügisperiood alanud rahulikumas tempos. “Praegu on aga tunne, et masin hakkab end uuesti üles ehitama. Võinoh, ehitabki üles ja veel võimsamaks, kui oli enne! Ma pean lihtsalt vahepeal natukene teadlikumalt seda masinat manageerima ja teadlikult puhkama!”