PALJU ÕNNE! PIRET JÄRVIS-MILDER teatas abikaasaga imelisest uudisest

Buduaar

Piret Järvis-Milder abikaasa ja lastega
Piret Järvis-Milder abikaasa ja lastega — FOTO: Piret Järvis-Milder/Instagram

Lauljatar ja telesaatejuht Piret Järvis-Milder ja tema muusikust abikaasa Egert Milder said 2020. aasta suvel esmakordselt lapsevanemateks, mil nende perre sündis kauaoodatud pisitütar Milli Milder.

Tänaseks on Milli juba vanema õe staatusesse tõusnud – käesoleval aastal sündis Pireti ja Egerti perre teine laps, kes sai endale nimeks Max Milder.

Koos on paar olnud pikki aastaid ning abielus tänaseks täpselt kuus imelist aastat.

Just täna tähistavad noored oma pulma-aastapäeva ning selle imelise sündmuse raames jagas Piret lummavat kaadrit ka sotsiaalmeedias.

Foto juurde lisas kaunitar kommentaariks: 

“Pean ütlema, et 6 aastat abielu ja ikka nii rõõmsaks teeb, kuhu me sinuga @egertmilder jõudnud oleme. Et ei ole need naeratused siin pildil ainult üks spetsiaalselt sotsiaalmeedia jaoks ette manatud fassaad. Tore on olla abielus ja tore on koos neid pisikesi inimesi kasvatada. Mulle meeldib, et meid on nüüd täpselt kaks korda rohkem kui varem ja selle tõttu on sahmerdamist ja rahmeldamist ka täpselt kaks korda rohkem. Ja ehkki romantikat on tänu olmele vähem (rääkimata sellest, et meie tütar on keelanud meie omavahelise musitamise ja kallistamise), siis armun sinusse ikka uuesti ja uuesti. Ja mis põhiline, selle kõige taustal oleme me sinuga ikka täpselt sama totakad ja seiklushimulised kui esimest korda kohtudes. Loodan, et suudame sellisteks jäädagi. Ma imetlen ja armastan sind iga päev ja hoian pöidlaid, et saan sind imetleda ja armastada kuni aegade lõpuni. Musi!”