SANDRA VABARNA PALJASTAS nipid, mis aitasid tal beebikilodest vabaneda

erakogu

Buduaar

Muusikutest paar Sandra ja Jalmar Vabarna tervitasid 26.veebruaril oma teist last. Perekonnas kasvab varasemast 2,5 aastane poeg Villem.

Oma hiljutises Instagrami postituses avaldas Sandra, et võttis mõlema rasedusega väga palju juurde. Ta tunnistab, et nii Villemi kui ka Kuuga tuli beebikilosid lausa 25kg.

“Pärast Villemi sündi sõin kõike ja palju, aga enamus kilosid ikka vaikselt tiksus maha. Sellel korral on veidi keerulisem. Veebruaris, pärast Kuu sündi, kadus 7kg kiiresti, aga siis jäi kaal seisma,” kirjutab naine.

Ta pani kirja 3 asja, mis aitasid tal lõpuks kaalu liikuma saada:

PUHKAMINE
Mida rohkem ma puhkan (magan, teen pause, võtan aega endale), seda vähem väsimust ja stressi on kehas ja keha ei hoia kõike kinni.

ROHKEM VETT
Hakkasin jälgima, et jooksin rohkem vett.

ANALÜÜS
Ma ei saanud hästi aru, et miks kaal seisab, kuigi ma söön väga tervislikult. Otsustasin kasutada MyFitnessPal-i ja jõudsingi jälile! Ma söön küll tervislikult, aga tihti lihtsalt liiga palju häid asju ja menüü ei olnud tasakaalus. Näiteks sõin liiga vähe valku. Hakkasin sööma tasakaalustatult ja jälgin, et ei ületaks ja samas ei sööks ka vähem, kui on minu päevane energiavajadus, et tervislikult kaalu langetada. Seega ma soovitan analüüsida oma menüüd kasutades mõnda äppi või toitumisnõustaja abi.